Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 06. 2022
Španielsko
Fantastické novostavby - apartmány s 2 spálňami a bazénom v Benijofar, Costa Blanca juh
139 000 €

Fantastické novostavby - apartmány s 2 spálňami a bazénom v Benijofar, Costa Blanca juh

139 000 €

ceny sú závislé od veľkosti bungalovu


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Vo výstavbe
  • Zast. plocha: 73 m2
  • Cena za m2: 1 904,11 €/m²
    ID inzerátu: 4728259
Tento projekt je inovatívnym a udržateľným projektom, ktorý vytvoril exkluzívne, moderné a veľmi priestranné bytové jednotky.  Byty majú 2 spálne a 1 kúpeľňu. K dispozícii je až 82 m2 zastavanej plochy a 84 m2 súkromnej terasy. Krásna kuchyňa, jedáleň a obývacia izba s výhľadom. Vonkajší priestor je veľmi priestranný a ideálny na život vonku. Spoločný bazén a terénne úpravy sú nádherné. Multifunkčný spoločný priestor je veľkou výhodou, ak máte radi priestor, keď ho potrebujete. Projekt sa nachádza v blízkosti obchodov, reštaurácií, barov a golfových ihrísk.

 Okolie:  

Pobrežie Costa Blanca stále priťahuje ľudí z celej Európy i mimo nej, pretože ponúka jedinečnú kvalitu života v krásnom prostredí na pobreží Stredozemného mora, obklopenom horami a bujnou vegetáciou. 

Okrem golfových ihrísk a prístavov, ktoré si môžete vychutnať na celom pobreží, ponúka táto oblasť aj možnosť lyžovania v neďalekých pohoriach Sierra Nevada, Javalambre alebo Valdelinares, ktoré sú rajom pre milovníkov zimných športov s krásnou prírodnou scenériou. Pobrežie Costa Blanca ponúka jedinečne bohatý životný štýl, kde sa najlepšie pláže a zátoky Stredozemného mora spájajú s vnútrozemím plným hôr a dedín, ktoré ukrývajú kultúru a historické pamiatky, ktoré sú jedinečné na celom svete.

Projekt bude dokončený  do konca druhého polroka 2022.

  

Status: aktívne, Vlastníctvo: firemné, Stav: nedokončený, Zastavaná plocha: 73 m2, Počet izieb: 2, Plocha balkóna: 23 m2, Balkón: áno, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 1, Výťah: áno, Energetický certifikát: áno, Klimatizácia: áno, Parkovanie: áno, Typ: exteriérový, Zariadenie: neuvedené, Garáž: áno, Terasa: áno, Vykurovanie: áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu