Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 08. 2022
Miloslavov
Krásny veľký bungalov s pekným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite tesne pri BA s výbornou obč.vyb.
370 000 €

Krásny veľký bungalov s pekným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite tesne pri BA s výbornou obč.vyb.

370 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 115 m2
  Plocha pozemku: 627 m2
 • Cena za m2: 3 217,39 €/m²
  ID inzerátu: 4728708
Ponúkame vysokokvalitný bungalov s krásnymi veľkými izbami, kde čistá úžitková plocha domu je 115m2 + 20,7m2 z časti prestrešená. Pozemok má celkovú výmeru krásnych 627m2.

Dom je postavený z vysokokvalitných materiálov - tehla Heluz - presná brusená + 15cm zateplenie EPS + omietka Baumit + v niektorých častiach dizajnový obklad na fasáde.

Okná 7/6 komorové trojsklo - inštalované na pásky - značka profilu okien REHAU Synego - z vonkajšej strany farebné/z vnútra biele, elektroinštalácia, elektrické podlahové kúrenie s ovládaním dotykovým displejom v každej miestnosti - DEVI, vypínače / zástrčky LEGRAND, predpríprava na krb - komín Schiedel. Strešná krytina Terran Danubia.

Cena bungalovu je vrátane pekného pozemku s výmerou 627m2 v holodome, vrátane kompletného oplotenia (zadná časť a bočné strany - betónový plot, predný murovaný plot s bráničkou a posuvnou bránou na diaľkové ovládanie - s motorovým pohonom brány.) a v cene je tiež trativod z betónový skruží, okapový chodník s nopovou fóliou a dve parkovacie státia s podbetónovanou zámkovou dlažbou. Možnosť dokončiť aj do štandardu.

Miloslavov je výborná a veľmi dobre dostupná lokalita takmer už v Bratislave, s výbornou občianskou vybavenosťou a výborné napojenie na nultý obchvat BA - D4. Kúsok od domu je škôlka, Billa, pekáreň, kaderníctvo, samoobslužná autoumyvárka, drogéria, a iné služby ... v obci - 1 zastávka prímestskou dopravou je škola, a vlaková stanica.... Kúsok odtiaľ sú jazeré Košariská, samozber Jabĺk a pod.

Viac info na 0948 326 777, www.chcembyvat.eu

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet terás: 1
 • Verejné parkovanie: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu