Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Berg, Rakúsko
Len u nás v ponuke: Predaj rodinného domu vo výstavbe v obci Berg - Rakúsko
335 000 €

Len u nás v ponuke: Predaj rodinného domu vo výstavbe v obci Berg - Rakúsko

335 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 164 m2
  Plocha pozemku: 794 m2
 • Cena za m2: 2 042,68 €/m²
  ID inzerátu: 4728804
Predaj rodinného domu vo výstavbe - hrubá stavba čo umožňuje novému majiteľovi si dokončiť dom podľa svojich predstáv a potrieb. Dom sa nachádza vo vinohradníckej obci Berg v Rakúsku len 6 km od Bratislavy (10 min autom), slnečný a pravidelný pozemok o výmere 793,60 m2, na pozemku sú IS siete: voda, elektrika a kanalizácia, asfaltová cesta vedie priamo k pozemku. Stavebné povolenie platné do roku 2025.
Dom má obytnú plochu 136,91 m2 + garáž o výmere 27,41 m2 + krytá terasa o výmere 22,38 m2. Dom je momentálne riešený ako bungalov s možnosťou nadstavby druhého podlažia. Povolená zastavanosť je 30%.
Súčasný stav domu podľa projektu - dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s predprípravou na krb, kuchyňa, komora, dve izby (každá s kúpeľňou), technická miestnosť, samostatné hosťovské WC, garáž pre jedno auto (druhé auto na pozemku pred garážou).
Dom stojí na betónovej základovej doske a je postavený z Ytongu. Dom sa nachádza v tichej ulici s krásnym výhľadom na polia, vinohrady a okolie a je predurčený na spokojné a príjemné bývanie pre rodinu len kúsok od Bratislavy. Obec a okolie poskytuje viacero možností na oddych ako tenisové kurty, prírodné detské ihrisko, futbal, basketbal, vynikajúce možnosti na cyklistiku a turistiku, Okružná cyklistická trasa „Hundsheimské vrchy“ („Hundsheimer Berge“) alebo cyklistická trasa popri Dunaji („Donauradweg“) a vyasfaltované poľnohospodárske cesty mimo frekventovaných štátnych ciest lákajú celé rodiny na príjemný výlet na bicykloch, golfové ihrisko v Hainburgu. Nákupné možnosti v neďalekom Kittsee (obchodné centrum, Billa, atď.).
V cene ja zahrnutá provízia realitnej kancelárie. V cene nie sú zahrnuté poplatky spojené s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku. Cena 335 000 € vrátane podielu na prístupovej ceste.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Garáž: Áno
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu