Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 06. 2022
Blahová, Blahová
Na predaj RD v obci Blahová - REZERVOVANÉ
148 000 €

Na predaj RD v obci Blahová - REZERVOVANÉ

148 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 180 m2
  Plocha pozemku: 800 m2
 • Cena za m2: 822,22 €/m²
  ID inzerátu: 4728952
RADO Reality Vám ponúka na predaj dobre situovaný rodinný dom v obci Blahová.

Rodinný dom je dvojpodlažný, celý podpivničený, s plochou strechou. K domu prislúcha garáž, hospodárska budova, kôlňa, dve studne a priestranná záhrada. Zastavaná plocha domu je 94m2, hospodárska budova má rozlohu 61m2 a kôlňa 25m2. Rozloha pozemku je 800m2.

V pivnici je kotolňa, tri miestnosti a chodba so schodiskom do bytových priestorov. Do pivnice je aj samostatný vchod z vonku, zo zadnej časti domu.
V kotolni sa nachádza kotol ústredného kúrenia na tuhé palivo, elektrický zásobníkový ohrievač úžitkovej vody, čerpadlo – darling úžitkovej vody a studňa, ktorá je narážaná do hĺbky 6m, priemer 54mm, má ručné čerpadlo, rok výstavby 1981.
Podpivničenie je zapustené 1,3m od terénu so zvislou izoláciou proti zemnej vlhkosti, stropy sú železobetónové s rovným podhľadom a schody sú tiež železobetónové. Nosné steny sú murované s porobetónových kvádrov o hr. 0,42m a fasádne omietky sú z brizolitu.

Na prvé nadzemné podlažie sa dá dostať vstupným schodiskom z prednej strany domu.
Dispozične prvé nadzemné podlažie pozostáva zo zádveria, chodby, kuchyne, dvoch priestranných izieb, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Napravo od vstupu je vchod do garáže, pivnice a schodisko na druhé podlažie. Okná z prednej časti domu boli vymenené za plastové, zadné sú pôvodné.
Na druhom nadzemnom podlaží je hala, tri izby, kúpeľňa a rozľahlá terasa. V kúpeľni sa nachádza oceľová smaltovaná vaňa a umývadlo.
Podlahy miestností a chodby sú z PVC v zachovalom stave.
Dom má aj samostatný bočný vchod s malou predsieňou a vstupom do kuchyne, v prípade potreby sa dá upraviť na dve samostatné bytové jednotky.

Za domom sa po ľavej strane nachádza hospodárska budova s garážou, práčovňou, skladom a kôlňou. Nosné steny sú murované z pálených tehál a porobetónových kvádrov o hr. múru 0,35m. Strecha je plochá, pokrytá zváranou živičnou krytinou. Vonkajšie omietky sú z brizolitu, podlahy betónové. Objekt má rozvody studenej vody a kanalizácie. Výstavba HB je z roku 1980 a prístavba k HB je z roku 1985.

Medzi domom a hospodárskou budovou sa nachádza druhá studňa, narážaná do hĺbky 6m, má priemer 54mm a ručné čerpadlo, rok výstavby 1981. Prípojka kanalizácie je vedená od rodinného domu do žumpy s objemom 25m3. Spevnené plochy a chodníky tvoria 123m2.
Za záhradou sa nachádzajú dva pozemky s ovocnými stromami, ktoré má súčasný majiteľ v dlhodobom prenájme. Majú rozlohu 411m2 a 1484m2. Tieto pozemky je možné odkúpiť od obce.

Obec sa rozprestiera na Žitnom ostrove pri ramene Malého Dunaja. Okresné mesto Dunajská Streda je vzdialené 23km, Bratislava 33km. V blízkosti je kanál Malinovo-Blahová a Klátovský kanál. V obci sa nachádza obecný úrad, reštaurácia, obchod, pošta, základná a materská škola a pôsobí tu futbalový klub.


Odkaz na 3D prezentáciu: https://my.matterport.com/show/?m=dhPtZJzwK1c

Kontakt na makléra:

Radovan Rothacker

RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
web: radoreality.sk
FB: Reality ZS


Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1981
 • Energetický certifikát: G
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty