Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 03. 2023
Malý háj, Stupava
Rekreačný pozemok v lokalite Malý háj - Stupava
204 900 €

Rekreačný pozemok v lokalite Malý háj - Stupava

204 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 2030 m2
 • Cena za m2: 100,94 €/m²
  ID inzerátu: 4728962
RADO Reality vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v lokalite Malý háj, Stupava. Pozemok o výmere cca 2 030m2, s povolením na záhradnú chatu. Pozemok je oplotený, s pripojením na elektrinu a studňu.
Vrt studne je 4m pod povrchom a v 16m hĺbke. Napájanie čerpadla je 380V. Prietok vody je 1l za sekundu, takže o núdzu vody mať nebudete.

Ponúkaný pozemok sa nachádza uprostred dvoch pozemkov s možnosťou vlastného prístupu. Prípojka elektrickej energie je od hlavnej cesty zabezpečená trafostanicou.
Tento pozemok je vhodný pre mladú rodinu, ktorá má kladný vzťah k prírode a zvieratám, keďže tunajší majitelia chovajú domáce zvieratá. Okolie je obklopené lesným porastom vhodným na hubarčenie, v blízkosti je rieka Morava, takže si tuná môžete aj zarybárčiť. Cesta od mesta Stupava je asfaltová s cyklotrasou.

Stupava patrí, vďaka svojej vynikajúcej polohe a prírodnému a kultúrnemu bohatstvu, medzi najnavštevovanejšie mestá a obce na Záhorí. Leží v bezprostrednej blízkosti prírodných rezervácií, cyklotrás a turistických chodníkov, ktoré v každom ročnom období priťahujú početných turistov a cyklistov. Z východnej strany mesto susedí s pohorím Malých Karpát a turisticky obľúbeným hradom Pajštún. Na západe tečie v malebných oblúkoch hraničná rieka Morava, lemovaná vzácnymi mokraďami a lúkami. Stupavský park so vzácnymi drevinami patrí medzi najkrajšie v Bratislavskom kraji.

Ak vás táto ponuka zaujala a chcete bývať, či chalupárčiť v prostredí obklopenom prírodou, môžete ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Kontakt na makléra:

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Voda: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty