Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2022
Pivovarnícka, Kráľová pri Senci
IBA U NÁS!!! Na predaj dom ZÁMOČEK -1020 m2 pozemok, Kráľová pri Senci
275 500 €

IBA U NÁS!!! Na predaj dom ZÁMOČEK -1020 m2 pozemok, Kráľová pri Senci

275 500 €

prípadne dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 250 m2
  Zast. plocha: 132 m2
  Plocha pozemku: 1020 m2
 • Cena za m2: 1 102 €/m²
  ID inzerátu: 4728977
Na predaj rodinný dom v nádhernom prostredí rovno pri cyklotrase a ramene potoka Čierna voda (Očko), Kráľová pri Senci

RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 4- izbový rodinný dom - vilu v obci Kráľová pri Senci (len 4 km od Senca) na krásnom rovinatom pozemku o rozlohe 1020 m2 (26x40m) v čarovnom prostredí.

Rodinný dom je predpripravený na kompletnú rekonštrukciu interiéru. Majitelia doteraz vymenili okná, položili novú strešnú krytinu, spravili vonkajšiu fasádu a dali natiahnuť nové rozvody elektriny.
Zakúpený je nový plynový kondenzačný kotol so zásobníkom a s rozvádzačmi, ktorý je v cene domu.
Budúci majiteľ musí počítať ešte s dokončovacími prácami ako sú čiastkové opravy krovu, SDK stropy, podlahy s rozvodmi kúrenia, omietnutie stien, položenie podlahových krytín + trámový strop.
V cene nehnuteľnosti je aj vizualizácia (tvrdý model) - "nástrel" a majitelia sú ochotní byť nápomocní pri návrhu interiéru.

Dom je čiastočne podpivničený so 4 izbami na prízemí, s možnosťou bývania aj na poschodí v podkroví. Podlahová plocha má rozlohu 132m2.
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby (4,74 m2), obývacej izby prepojenej s kuchyňou (28,80 m2), 2 samostatnými izbami (22,57 m2 a 22,27 m2), veľkej kúpeľne (13,30 m2), skladu a schodiska do podkrovia. Odtiaľ je tiež prístup do klenbovej pivnice s denným svetlom.

Na dvore sa nachádza letný domček, ktorý je podpivničený vínnou pivnicou (16 + 14m2) a murovaná garáž (25m2).


Na pozemku je vodovodná šachta, septik, plynová prípojka, studňa. Vodovod, plyn a elektrina sú napojené na dom. Kanalizácia bude vybudovaná do konca r.2023, práce výstavby už začali.
Pozemok je rovinatý s krásnou zeleňou, vysadený stromami ako čerešne, hruška, baza, mirabelka, vinič, okrasné dreviny, listnaté a ihličnaté stromy, kvetinové záhony ruží, rôzne bylinky. Celý pozemok je oplotený kombináciou pletiva a betónového múra.

Tento rodinný dom je pôvodná tehlová stavbu z roku 1952 so zachovaním pôvodnej architektúry. Stavba nie je kultúrnou pamiatkou. Bez zmien vonkajšieho vzhľadu stavby nepodlieha potrebe stavebného povolenia.
V dome sú tehlové klenbové preklady, je to krásny príklad tradičného staviteľstva.
Hrúbka múrov zabezpečuje príjemný komfort v interiéri, v lete vás ochladzujú, v zime udržiavajú teplo. Pálená tehla cipovaná - Grófa Pálffyho Jánosa účinne tlmí zvuk a bez prídavných izolácií šetrí energiu, je odolná proti ohňu, má vysokú statickú únosnosť, má výbornú akumulačnú schopnosť a umožňuje difúziu vodných pár, nevytvára podmienky pre plesne a huby. Dom nemá energ.certifikát.

Nachádza sa v krásnom tichom prostredí plnom zelene pri parku s workoutovým ihriskom a pri ramene Čiernej vody, popred dom vedie pešia zóna a cyklotrasa. Len 1 minútu chôdze sa nachádzajú potraviny a MHD, 5 min chôdze sa nachádza kostol, pošta. Nájdete tu tiež školu, škôlku, lekársku starostlivosť, lekáreň.
Kráľová pri Senci má výbornú polohu - len 4 km od mesta Senec, kde je okrem kompletnej občianskej vybavenosti aj štrkové Čiernovodské jazero obľúbené na letné kúpanie a vodné športy, Slnečné jazerá, amfiteáter.
Zaujímavosťou v obci je aj krásny barokový most, Včelársky skanzen, Kaplnka Božského srdca, zvonica, futbal tu má vyše 80 ročnú tradíciu.

link virtuálnej prehliadky:
https://my.matterport.com/models/JtEy5Up7BCX?section=media

Aneta Liptáková
RADO Reality Group
Tel.: +421 911 820 020
E-mail: liptakova@radoreality.sk


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Iná
 • Kúrenie: Krb, Klimatizácia
 • Plyn: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty