Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 06. 2022
Martina Granca, Bratislava IV - Dúbravka
Štvor-izbový mezonet s krásnym výhľadom v Dúbravke 2-10.3
747 386 €

Štvor-izbový mezonet s krásnym výhľadom v Dúbravke 2-10.3

747 386 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 149 m2
  Plocha pozemku: 185 m2
 • Cena za m2: 5 016,01 €/m²
  ID inzerátu: 4729172
V projekte Pekná vyhliadka ponúkame na predaj štvor-izbový byt/mezonet na desiatom a jedenástom poschodí. Podlahová plocha bytu 149 m2, má dva balkóny spolu o výmere 29 m2 a pivnicu 7 m2. K bytu prislúchajú dve parkovacie státia v podzemnej garáži (extra platba 18.000 EUR). Bytový dom je skolaudovaný a byt je dokončený v elegantnom štandarde.
Projekt Pekná Vyhliadka ponúka zdravé bývanie v dotyku prírody. Komfortné byty dostupné aj pre mladé rodiny s pohodlím obchodov a služieb priamo v parteri domu. Bývanie aj na vyšších poschodiach, s krásnymi výhľadmi na Malé Karpaty a Záhorskú nížinu. Projekt Pekná vyhliadka sa realizuje v kvalitnom štandarde. Všetky použité materiály, povrchové úpravy aj zariaďovacie predmety sú kvalitné, trvanlivé a priateľské k životnému prostrediu. Dúbravka je občiansky kvalitne vybavená, nachádzajú sa tu štátne a zahraničné súkromné školy, futbalový a zimný štadión, obchodné centrá, reštaurácie, blízko je výjazd na diaľnicu smerom na Brno, Viedeň, Budapešť. Do centra mesta je vzdialenosť 12 km, do najbližšieho obchodného centra Bory Mall 1,5 km a k najbližšej zastávke MHD je to 400 m. Vďaka tomu je bývanie v Peknej Vyhliadke spojením pohodlného mestského bývania s pokojným a rodinným bývaním na čerstvom vzduchu.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2020
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Podlažie: 10
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu