Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 05. 2022
Gunduličova, Bratislava I - Staré Mesto
Charizmatický byt pri prezidentskej záhrade
485 000 €

Charizmatický byt pri prezidentskej záhrade

485 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 123 m2
  Plocha pozemku: 128 m2
 • Cena za m2: 3 943,09 €/m²
  ID inzerátu: 4729181
Doprajte si luxus - bývať v centre Bratislavy a mať takmer všade napešo.
RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj staromestský štvor-izbový byt v historickom centre Bratislavy, v blízkosti prezidentskej záhrady. Je výnimočný svojou charizmou vďaka zachovaným dobovým prvkom ako drevené dubové parkety, kazetové dvere čiastočne presklené, niektoré dvojkrídlové a 3,2 m vysoké stropy.
BYT
Byt bol kompletne rekonštruovaný najprv v roku 2000, kedy boli vymenené elektrické rozvody, vnútorné omietky, v dvoch izbách sú pôvodné a repasované drevené dubové parkety. V roku 2010 bola ďalšia zásadná rekonštrukcia – vymenený plynový kotol, nová kuchyňa, nová sanita a obklady v kúpeľni, boli vymenené okná za plastové v dvoch ďalších boli vymenené za kvalitné laminátové, na chodbe, v kuchyni, kúpeľni a komore sú dlažby. Výmera bytu s pivnicou je 123 m2, k dispozícii sú dva balkóny spolu o výmere 5m2.
BYTOVÝ DOM
Bytový dom je pôvodne z roku 1925, prešiel postupne rekonštrukciami, a to v roku 2008 zateplením fasády, má vymenenú strešnú konštrukciu, vnútorné omietky, neskôr boli vymenené stúpačky. Parkovanie je riešené formou rezidenčných kariet. Energetický certifikát budovy je v príprave.
LOKALITA
Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je pamiatková zóna hlavného mesta SR. Je to obľúbená mestská časť Bratislavy, so zástavbou bytových domov, mestských víl aj polyfunkčných obytných domov. Neďaleko je niekoľko významných kultúrnych pamiatok Grassalkovichov palác – sídlo prezidenta s verejnou upravenou záhradou vo francúzskom štýle, v pešej dostupnosti je bratislavský hrad, Evanjelické lýceum, VŠMU. Do 20 min. chôdze je obľúbená prírodná lokalita Horský park a pamätník Slavín. Taktiež občianska vybavenosť je dobre rozvinutá – materské, základné školy, stredné školy, služby, obchody s potravinami, reštaurácie a kaviarne. Zástavka MHD je vzdialená 3 min. pešej chôdze.
Byt je vhodný pre rodinu s deťmi alebo pár, ktorý ocení túto lokalitu a čaro staromestského bytu. Ponúka potenciál dizajnu podľa vlastných predstáv – či už to bude zachované pôvodné čaro, alebo sa skĺbi starý nadčasový s novým štýlom.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1925
 • Rok kolaudácie: 2010
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty