Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 06. 2022
Zombova, Košice II - Sídlisko KVP
Na predaj 3 izbový byt s loggiou, Košice KVP
168 500 €

Na predaj 3 izbový byt s loggiou, Košice KVP

168 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4729449
Na predaj priestranný 3 izbový byt so zasklenou loggiou. Nachádza sa v obľúbenej časti sídliska KVP, Zombova ulica, Košice-Západ, s kompletnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti relaxačných zón mesta / Bankov, Čičky, Klátov, atď./. Počet izieb: 3, Výmera: 72m2 + loggia, plus k bytu prislúcha kumbál v byte, na prízemí pivnica a spoločná kočikáreň. POSCHODIE: ideálne 4.poschodie z 9, Orientácia V-Z-S. STAV BYTU: byt je po čiastočnej rekonštrukcii, ideálny na modernizáciu podľa vlastných predstáv a potrieb. Bytový dom bol nedávno zateplený, 2x nový výťah, upravená, zasklená loggia, čistý vchod. FINANCOVANIE: hypotekárny úver, alebo hotovosť. V blízkosti sú potraviny, pošta, Lidl/Billa, lekárne, banky, reštaurácie, materské, základné, stredné školy, zastávky MHD, kompletná vybavenosť. Radi Vám zdarma pomôžeme s výberom najvhodnejšej formy financovania Vášho bývania.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty