Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 08. 2022
Vodná, Košice I - Staré Mesto
(REZERVOVANÝ) 2i krásny 64m2 mezonet v centre
209 990 €

(REZERVOVANÝ) 2i krásny 64m2 mezonet v centre

209 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 64 m2
 • Cena za m2: 3 281,09 €/m²
  ID inzerátu: 4729927
EQUILIBRIO real v spolupráci s Oľgou Staňovou a Richardom Gálom, RSc. vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný 2 izbový mezonet s rozlohou 64 m2. Byt s 2 vikiermi sa nachádza v podkroví bytového domu bez výťahu na 4. p / 4 so súkromným dvorom v úplnom centre mesta, na Vodnej ulici s orientáciou na SZ a JV. 7m2 z uvedenej podlahovej plochy bytu je pod šikminou krovu so svetlou výškou menšou ako 1,3 m, stále však využiteľnou pre uloženie komody a či sedacej súpravy.
Na poschodí tohto mezonetu nájdete 19,3 m2 odkladacieho priestoru, pričom táto výmera nie je započítaná v rozlohe bytu, ale naozaj je extra bonusom pre bezpečné a prehľadné uloženie toho, na čom Vám záleží a prípadne aj pre občasné prespanie, možno ako hosťovský priestor. Samotné schodisko je vyriešené tak, aby nezaberalo veľa priestoru. Čo Vy na to? Slovo super je málo vystihujúce :)
Byt bol kompletne modernizovaný a vstavaný do podkrovného priestoru v roku 2015, pričom samotný krov a jeho konštrukcie prešli kompletnou výmenou. Kuchyňa stvorená pre kulinárske špeciality spojená s obývacou časťou vytvára príjemnú atmosféru, ktorú zvýrazňuje otvorený vysoký strop s priznanými drevenými konštrukciami. Okrem toho ak radi varíte, pečiete a zároveň si vyhrievate studené chodidlá, podlahové kúrenie v kuchynskej časti Vás iste poteší :) Zrejme Vás poteší aj skutočnosť, že v obývačke nájdete TV komodu a konferenčný stolík so 4 taburetkami a v jedálenskej časti zase stôl so 6-timi stoličkami. Spálňa je spojená s malým šatníkom / odkladacím priestorom. Moderná kúpeľňa v zemitých farbách je vybavená sprchovacím kútom a nájdete v nej aj veľké okno. WC je vybavené malým umývadlom, nájdete v ňom aj okno a je samostatné, čo výrazne zvyšuje disponibilitu kúpelne.
Pred 4 mesiacmi majiteľ bytu vykonal ďalšie modernizačné úpravy, ked minerálnou vlnou zateplil všetky bočné steny v byte za účelom zvýšenia teplotného komfortu a zníženia nákladov na bývanie - k uvedenému máme aj fotodokumentáciu. Mesačné zálohové úhrady za užívanie bytu správcovi sa v súčasti pohybujú pri 2 osobách na úrovni 83 eur, pričom je nutné počítať ešte s nákladom na elektrinu a plyn.
Byt je kúpou voľný a nie je zaťažený žiadnou ťarchou.
Parkovanie. Ťažká téma v centre mesta, ale v tomto prípade máte možnosť prenájmu vyhradeného parkovacieho miesta za 40 eur mesačne za samotným bytovým domom. Považujte za vyriešené.

Naše odporúčanie: Unikátny byt na unikátnej ulici. Ani malý, ani veľký, taký akurát a ešte aj s podlahovou plochou extra. Čo viac chcieť? Snáď už len výťah :)
Kto chce bývať v centre, v blízkosti diania a má rád neopísateľnú atmosféru podkrovného bytu, potom je tento byt pre neho ako stvorený.
Byt bol ohodnoteny v 05/2022 sudnym znalcom na sumu 230.000 €, znalecky posudok je uz vyhotoveny pre buduceho kupujuceho.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Umiestnenie: Posledné poschodie
 • Verejné parkovanie: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty