Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2023
Rakytovská cesta, Banská Bystrica
TOP Living: Rodinný dom v Rakytovciach, NOVÁ CENA!!! rezervované
259 000 €

TOP Living: Rodinný dom v Rakytovciach, NOVÁ CENA!!! rezervované

259 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 450 m2
  Zast. plocha: 157 m2
  Plocha pozemku: 813 m2
 • Cena za m2: 575,56 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4730529
TOP Living ponúka na predaj rodinný dom v Banskej Bystrici, mestská časť Rakytovce, s krásnym, slnečným pozemkom s rozlohou 813 m2. Dom je v pôvodnom stave, murovaný. Strecha pultová, pokrytá plechom.

Rodinný dom je podpivničený (čiastočne zapustený do zeme zo strany cesty). Tento priestor tvoria 4 miestnosti - pivnice, vrátane kotolne Pivničné priestory majú samostatný vchod zo záhrady, sú však tiež schodiskom prepojené s obytnou časťou rodinného domu.

Prvé poschodie tvorí: zádverie, chodba, 3 izby (z každej je výstup na balkón), kuchyňa, špajza, kúpeľňa, samostatné wc a schodisko vedúce na druhé poschodie domu. Druhé poschodie má rovnakú dispozíciu ako prvé. Rodinný dom ponúka možnosť viacgeneračného bývania. Schodisko, ktoré vedie do jednotlivých "3-izbových bytov" je umiestnené po pravej strane domu a umožňuje prechod bez toho, aby ste vstupovali do bytu na prvom poschodí.

Na pozemku okrem domu stojí samostatný murovaný objekt, o výmere 70 m2, v minulosti slúžiaci ako autodielňa. Pre nového majiteľa poskytuje možnosť využitia ako priestranný altánok s letnou kuchyňou a samostatnou izbou alebo dvojgaráž s úložným priestorom (v nadpise ako bonus!).

Dom je napojený na vodovod, plyn (momentálne odpojený), elektrinu, odkanalizovaný do žumpy (verejná kanalizácia je v bezprostrednom dosahu RD).

Kontakt: Ing. Erika Ružbacká
Cena 259.000,-Eur pri rýchlom jednaní dohoda.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty