Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 06. 2022
Levočská, Prešov
Kancelárske priestory na prenájom, 300m2, Levočská, Prešov
1 800 €/mes.

Kancelárske priestory na prenájom, 300m2, Levočská, Prešov

1 800 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Plocha pozemku: 300 m2
 • Cena za m2: 6 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4731426
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory/služby na hlavnom ťahu Levočská ulica, Prešov. Kancelárie sa nachádzajú vo výškovej budove na 9. NP. Jedná sa priestor o veľkosti 300m2 vhodný na open-office. Toalety sú situované na chodbe. V prípade nutnosti podľa dohody je možná rekonštrukcia na základe požiadavky klienta. Budova je pri hlavnej križovatke pod hotelom Šariš, čím je dobrá dostupnosť aj pre peších, k MHD, ale aj na výjazd na hlavný ťah smer Poprad. Budova má 9 NP, 3x výťah + nákladný výťah a vchody sú z prednej aj zadnej strany od parkoviska. Na budove je umiestnená optika. Prízemie budovy - recepcia, jedáleň, lekáreň, obchody. Ďalej sa v budove nachádzajú prevádzky ako reštaurácia, psychológ, fotoslužba, kaderníctvo, nechtové štúdio, výučba jazykov, poisťovne a iné. V blízkosti je centrum mesta, hotel, diskotéka, kaderníctvo, poliklinika, obchody, banky, MHD, parkovanie a iné....V budove sú voľné aj obchodné priestory o veľkosti 62m2, 60m2 a 64m2 a priestory vhodné na open-office o veľkosti 500m2. Cena za prenájom je 6eur/m2/mesiac + DPH + elektrina. V cene je zahrnuté vykurovanie. Parkovanie a možnosť napojiť sa na internet sú možné za poplatok. Depozit je 3-mesačné nájomné bez energií a bez DPH. Cena prenájmu nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s prenájmom....Bližšie informácie na tel.č. 0918 749 460.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Iná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty