Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Floriánska, Košice I - Staré Mesto
Prenájom kancelárií v Starom Meste
8 €/mes.

Prenájom kancelárií v Starom Meste

8 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 17 m2
 • Cena za m2: 0,47 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4731464
Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám dáva do pozornosti možnosť prenájmu kancelárskych priestorov v Starom Meste na Floriánskej ulici s vynikajúcou dostupnosťou do mesta a vnútorným parkovaním.

V roku 2019 prebehla kompletná rekonštrukcia interiéru chodby a aj samotných kancelárií, ktoré zahŕňali v sebe nové omietky, dlažby, zárubne s dverami, osvetlenie, klimatizáciu, plávajúce podlahy, rekonštrukcia spoločnej kuchynky a sociálnych priestorov.

Podľa aktuálnosti sú k dispozícií kancelárie vo výmere od 17m2 az po 81m2 a vedia vyhovieť každým požiadavkám.

Máte často firemné meeting-y, alebo školenia s viacerými zamestnancami? My to vieme vyriešiť :)

Priestory kancelárií ponúkajú moderne vybavenú konferenčnú miestnosť s maximálnou kapacitou 60 osôb a vybavením : kompletná audio-vizuálna technika/ projektor, elektrické plátno,2x obrazovka,2x bezdrôtové mikrofóny/, WiFi pripojenie s garantovanou rýchlosťou 20/20, PC s Windowsom 10/ USB,CD/DVD, čítačka SD kariet/, tabuľa biela magnetická popisovateľná, Apple TV, Chromecast, HDMI a VGA konektory.

Keď máte chuť skočiť na kávu, občerstviť sa prípadne, zacvičiť prípadne využiť služby wellnesu - ŽIADEN PROBLÉM :) Hneď vedľa Vašich kancelárií nájdete úplne všetko. Vynikajúcu reštauráciu, fitko, wellness, kaderníctvo, kaviareň aj s detským kútikom. Čo viac dodať...

V neposlednom rade prevádzkové náklady činia nájomné 8€/m2 mesiac bez DPH + 5€/mesiac bez DPH (správa objektu) v ktorej máte zahrnuté upratovanie spoločných priestorov, priestorov samotnej kancelárie, 24 hodinovú strážnu službu cez víkendy aj sviatky, využívanie spoločnej kuchynky a pod.


Ak sa Vám táto ponuka prenájmu kancelárií zapáčila, ozvite sa mi formou mailu na szekely@cassoviarealitas.sk alebo mi zavolajte na 0904 932 188.

Váš osobný maklér Tomáš Székely

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Výťah: Áno
 • Typ konštrukcie: Iná
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty