Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Boženy Němcovej, Košice I - Staré Mesto
Kancelárske priestory na prenájom - Boženy Němcovej
6,60 €/mes.

Kancelárske priestory na prenájom - Boženy Němcovej

6,60 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • ID inzerátu: 4731465
Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory s vynikajúcou polohou v biznis centre pri Technickej Univerzite na ulici Nemcovej 30 v Košiciach.

Priestory sú rôznych veľkostí od 14 m2 až po veľké otvorené priestory pre väčšie firmy. Momentálna celková kapacita ponúkaných priestorov je 1500 m2.
Kancelárske priestory sa nachádzajú na 1.p., 2.p., 3.p., 4.p. a 6.p. s výťahom. Na podlahe je položený priemyselný koberec. Steny sú omietnuté, strop je kazetový s trubicovým osvetlením. Samotný kancelársky priestor má plastové okná. Pripojenie je zabezpečené optickým internetom (štrukturovaná kabeláž - optický internet SWAN, T-COM, Slovanet, Antik). K dispozícii sú aj parkovacie miesta, ktoré sú na dohode s prenajímateľom.

Svojou lokalitou v blízkosti Technickej Univerzity sa kancelárske priestory hodia pre IT alebo firmy technického zamerania vzhľadom na vysokú koncentráciu študentov tohto zamerania. Samozrejme centrum je vhodné aj pre firmy iného zamerania ako právnické firmy, banky, poisťovne a podobne.

Cena kancelárskej plochy bez klimatizácie: 6,60 EUR/m2/mesiac bez DPH + DPH
Cena kancelárskej plochy s klimatizáciou : 7,40 EUR/m2/mesiac bez DPH + DPH

Orientačná cena nákladov za služby spojené s prenájmom kancelárskych priestorov (na základe skutočnosti roku 2019) : 2,80 EUR/m2/mesiac bez DPH + DPH

Pri záujme Vám veľmi radi umožníme obhliadku kancelárskeho priestoru, poskytneme všetky potrebné informácie. Ak Vás zaujala naša ponuka, tak ma kontaktujte na telefónnom čísle 0904 932 188. Váš realitný maklér Székely Tomáš

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Výťah: Áno
 • Typ konštrukcie: Iná
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty