Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 11. 2022
Boženy Němcovej, Košice I - Staré Mesto
Obchodné priestory na prenájom - Boženy Němcovej
8,40 €/mes.

Obchodné priestory na prenájom - Boženy Němcovej

8,40 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 168 m2
 • Cena za m2: 0,05 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4731467
Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na prenájom obchodný priestor na prízemí na ulici Němcovej 30 v administratívnej budove HPK engineering a.s. pri Technickej univerzite.

Vstup do priestoru je priamo z ulice. Výmeru má 168,5 m2. Je ďalšia možnosť rozšírenia o 45 m2. Obchodný priestor je obdĺžníkového tvaru. Podlaha je v kombinácii – keramická dlažba a koberec. Steny sú omietnuté, strop je kazetový s trubicovým osvetlením. Samotný obchodný priestor má plastové okná. Súčasťou obchodného priestoru je aj kuchynka. Pripojenie na internet je zabezpečené optickým internetom. Dispozičné riešenie je možné vidieť na priloženom pôdoryse. K dispozícii sú aj parkovacie miesta, ktoré sú na dohode s prenajímateľom.

Cena za obchodný priestor: 8,40 EUR/m2/mesiac bez DPH + DPH
Orientačná cena nákladov za služby spojené s prenájmom obchodných priestorov (na základe skutočnosti roku 2019) : 1,70 EUR/m2/mesiac bez DPH + DPH

Poloha obchodného priestoru je veľmi dobrá. Priamo pred vstupom je zástavka MHD, čo robí toto miesto veľmi frekventovaným a dostupným.
Keď máte chuť na dobrý obed, či si zacvičiť, aj to je možné. Do 50 m máte reštauráciu, trhovisko, obchod FRESH, drogériu Teta, Neonka, TU, poštu v Košiciach.

Pri záujme Vám veľmi radi umožníme obhliadku obchodného priestoru, poskytneme všetky potrebné informácie. Ak Vás zaujala naša ponuka, tak ma kontaktujte na telefónnom čísle 0904 932 188. Váš realitný maklér Székely Tomáš

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Iná
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty