Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 06. 2022
Cukrovarská, Sereď
3-izbový byt v novostavbe
169 000 €

3-izbový byt v novostavbe

169 000 €

Možnosť HÚ


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 125 m2
  • Cena za m2: 1 352 €/m²
    ID inzerátu: 4732675
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe v uzavretom komplexe s terasou a vlastným parkovacím státím. Celková rozloha bytu s vonkajšími priestormi je 125m2. Úžitková plocha bytu je 62m2, vonkajšie priestory zahŕňajú parkovacie státie a terasu v rozmere 63m2. Byt sa nachádza na prízemí v 2 poschodovom dome.

CELÝ PROJEKT JE REALIZOVANÝ VO VYSOKOM ŠTANDARDE S VYUŽITÍM KVALITNÝCH MATERIÁLOV.

Dispozičné riešenie - Do bytu vchádzame prostredníctvom vstupnej haly. Po pravej strane sa nachádza detská izba. Centrálnu časť bytu tvorí priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou a výstupom na terasu. V zadnej časti sa nachádza sociálna časť bytu, ktorá pozostáva zo samostatnej spálne, kúpelne a toalety.
Byt má samostatný vchod s elektrickou bránou na diaľkové ovládanie s videovrátnikom, zabezpečenie alarmom Jablotron, predpríprava na kamerový systém interiér/exteriér, kompletná predpríprava na klimatizáciu.
Do konca 05/2022 budú ukončené exteriérové práce - fasáda s tehlovým obkladom, kompletne uložená zámková dlažba s vysadenou zeleňou.


Všetky byty v objekte sú vzdušné s veľkými príplatkovými oknami so zvukovo-izolačným 3-sklom z vonkajšej strany vo farbe antracit zn. INCON poskytujúcimi prirodzené denné svetlo. Vonkajšie elektrické okenné žalúzie sú súčasťou vybavenia. V bytoch sú uložené parkety zn. EGGER, osadené interiérové laminátové dvere zn. SAPELI. Kúpeľne sú obložené veľkoformátovým gresovým talianskym obkladom, vybavené sanitou zn. HANSGROHE a nábytkom JIKA. Každý byt má svoje samostatné podlahové elektrické kúrenie s digitálnym termostatom v každej miestnosti a ohrevom teplej vody, čo umožňuje reguláciu nákladov na prevádzku. Všetky byty disponujú pripojením na optiku - internet/TV od spoločnosti UPC. Elektroinštalácia ukončená po vypínače zn. LEGRAND.
Vymaľované a vyupratované na final - len nasťahovať sa. Možnosť obhliadky 7 dní v týždni

Projekt je určený pre klientov, ktorí ocenia dostupnosť do centra - do 100 m sa nachádza cyklodráha po hrádzi Horný Čepeň-vodná priehrada Kráľová, do 500m je nákupné centrum, potraviny, škola, škôlka, pošta, do 2 km je výjazd na diaľnicu - Sereď/NR, Sereď/TT, Sereď/BA.

V prípade, že hľadáte byt s inou dispozíciou a veľkosťou, prosím, kontaktujte nás. Máme v ponuke ostatné štyri byty v tomto projekte, ktoré budú skompletizované najneskôr do konca mája 2022.
V prípade záujmu vieme poskytnúť služby ohľadom vybavenia najvýhodnejšieho financovania.
Možnosť odpočtu DPH.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo