Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 07. 2022
Ružová dolina, Bratislava II - Ružinov
HERRYS-na predaj 3 izbový byt v Ružovej doline (legendárne Palušáky)
263 000 €

HERRYS-na predaj 3 izbový byt v Ružovej doline (legendárne Palušáky)

263 000 €

Cena: 263 000,-EUR


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 64 m2
 • Cena za m2: 4 109,38 €/m²
  ID inzerátu: 4734419
HERRYS-na predaj 3 izbový byt v Ružovej doline (legendárne Palušáky)

Realitná kancelária HERRYS ponúka na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej časti mesta Ružová dolina. Byt sa nachádza na 10. poschodí kvalitne zrekonštruovaného bytového domu (rekonštrukcia z roku 2020 - zateplenie bytového domu, rekonštrukcia a izolácia strechy, výmena výťahov, výmena elektrických rozvodov). Pri výstavbe bytového domu bol využitý krabicový konštrukčný systém vytvorený z vonkajších a vnútorných tehlových stien metrického formátu. Horizontálne stropné konštrukcie sú vytvorené monoliticky zo železobetónu, je v nich zabudované Crittallové kúrenie. Sústava bytov je priamo napojená na vertikálne komunikačné jadro – schodiskovú vežu. Byty sú veľmi dobre dispozične riešené. Sú zónované na dennú a nočnú časť čo malo za následok rozdelenie inštalačných jadier. Priestorové umiestnenie bytov a krížová dispozícia bodového domu umožňuje využiť presvetlenie interiéru z troch fasád objektu. Na prízemí vynechaním jedného bytu vznikol vstupný vestibul s presklennými stenami. Hlavná orientácia dennej časti bytu je juhozápadná, vyššie spomenuté konštrukčné riešenie Vám však dopraje výhľad aj na sever a severovýchod. Úžitková plocha bytu spolu s polovicou vonkajšej lógie je 64,64m2. Byt sa predáva nezariadený, vyprataný.

BENEFITY
•výborná poloha v rámci hlavného mesta
•kvalitne zrekonštruovaný bytový dom (legendárne Palušáky)
•byt na najvyššom podlaží s panoramatickým výhľadom
•Crittallové nízkoteplotné veľkoplošné sálavé ústredné kúrenie s rozvodom teplovodného média, zabudovaným priamo vo vodorovných konštrukciách stavby.
•park s detským ihriskom
•obľúbené kúpalisko v pešej dostupnosti
DISPOZÍCIA
Byt sa nachádza na 10. poschodí z 10, prístupný novým výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývačky, spálne, 3. menšej izby, samostatnej kuchyne s komorou, kúpeľne a samostatného wc. K bytu prináleží polovica skladového priestoru nachádzajúceho sa na tom istom podlaží, prístupného z vonkajšej chodby. Byt je krásne presvetlený, k dispozícii je prekrytý balkón s pekným výhľadom na bratislavský downtown. Bytový dom sa nachádza v blízkosti kúpaliska Delfín, oproti rezidenčnému komplexu Rozadol. Za bytovým domom sa nachádza rozľahlá parková časť s detským ihriskom.

LOKALITA
Ružová dolina je obľúbená, zeleňou obklopená rezidenčná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, veľmi dobre spojená s centrom mesta. V tesnej blízkosti bytového domu sa nachádza nový bytový komplex Rozadol, v pešej dostupnosti obľúbené kúpalisko Delfín. V okolí nájdete školy, škôlky, reštaurácie, kaviarne a niekoľko obchodov s potravinami. V pešej dostupnosti je tradičné trhovisko Miletičova.

CENA
Cena: 263 000,-EUR


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 10
 • Podlažie: 10
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Umiestnenie: Vyvýšené prízemie

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty