Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 11. 2022
Hostie, Zlaté Moravce
4 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM HOSTIE, ZLATÉ MORAVCE
49 500 €

4 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM HOSTIE, ZLATÉ MORAVCE

49 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 138 m2
  Zast. plocha: 165 m2
  Plocha pozemku: 332 m2
 • Cena za m2: 358,70 €/m²
  ID inzerátu: 4734733
Bývať v dome je mať slobodu


Predstavujeme Vám rodinný dom v obci Hostie, neďaleko mesta Zlaté Moravce. Pozemok je akurát - jeho výmera je 332 m2, bez nekonečného kosenia a práce na ňom, priam stvorený na oddych a relax.


Aj keď nejde o kompletne zrekonštruovaný dom o to viac slobody Vám dáva na to, aby ste si ho upravili podľa seba bez nutnosti prispôsobovania sa vkusu niekoho iného. Zabývate si ho presne podľa svojich predstáv.


Vlastniť dnes dom, v ktorom viete byť nezávislí a samostatní na kúrení či vode (dom má vlastnú studňu) je dnes obrovským bonusom. Za prijateľnú investíciu môžete mať miesto, ktoré budete hrdo nazývať domovom a kam sa s radosťou každý deň vrátite.


Ak zdieľate tieto pocity, ste tu správne.


Informácie k nehnuteľnosti, ktoré by ste mali vedieť.


Dom je postavený z klasických stavebných materiálov. Je napojený na elektrinu, obecný vodovod, na záhrade je však aj studňa, plyn a odpad do žumpy. Ak má dom plnohodnotne slúžiť rodine na bývanie vyžaduje si postupné investície, a to Vám dáva priestor vytvoriť si ho podľa seba. Tomuto Vášmu novému projektu sú tu dvere otvorené. Zrealizujete si svoje predstavy a nápady na bývanie kde budete cítiť, že tu ste doma.


Pozemok má rovinatý tvar, je udržiavaný a má dostatok priestoru na novú terasu, bazén aj pestovanie vlastnej zeleniny vo vyvýšených záhonoch. Ten pocit, keď ráno vstanete a pôjdete si odtrhnúť vlastnú zeleninu do záhrady má cenu zlata.


Malou stavebnou úpravou dokážete vytvoriť vstup na pozemok priamo z ulice a zároveň si vytvoríte miesto na pohodlné a bezpečné parkovanie auta.


Ak patríte medzi tých, ktorí už máte dosť okolitých ruchov od susedov v paneláku, strácate trpezlivosť s parkovaním auta a to ešte s obavou či si ho tam ráno nájdete a balkón v byte je pre Vás limitujúcim priestorom, práve tento dom môže byť pre Vás tou správnou voľbou.


Tu nájdete svoje súkromie, kľud, a aj v náročných časoch voľnosť a slobodu, ktorú si môžete bezstarostne užívať.


Je toto aj Vaša predstava o bývaní?


Ak bola Vašs odpoveď ÁNO, dohodnite si obhliadku. Zavolajte mi na telefónne číslo 0915 76 23 67 alebo napíšte na mail: obertova@somdoma.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Plochy pivníc: 17 m²
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Studňa

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty