Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2022
Hlavná, Pohronská Polhora
Na predaj 3 izbový rodinný dom, Pohronská Polhora
57 000 €

Na predaj 3 izbový rodinný dom, Pohronská Polhora

57 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 331 m2
  Zast. plocha: 126 m2
  Plocha pozemku: 657 m2
 • Cena za m2: 172,21 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4734775
V realitnej kancelárii NOVÉ BÝVANIE RK, s.r.o. Vám ponúkam na predaj rodinný dom v obci Pohronská Polhora. Dom sa nachádza na Hlavnej ulici, v okrajovej časti obce smerom na Zbojskú.
Je umiestnený medzi domami v zastavanej časti.

Dom je v pôvodnom stave. Strecha je sedlová pokrytá pozinkovaným plechom. Pri dome sa nachádza plyn, vybudovaná je kanalizácia, ďalšími inžinierskymi sieťami sú elektrika a obecný vodovod.
V dome je potrebné pripraviť si nové rozvody, pripojiť sa ku kanalizácii, možnosť pripojenia sa k plynu, ktorého prípojka je priamo pri dome a zrekonštruovať si dom podľa vlastného uváženia a potrieb.

Dom je úplne podpivničený po celej dĺžke domu. Zastavaná plocha domu je 126 m2. Dom má zastavanú plochu 6 m x 21 m. V dome nie je vlhkosť o čom sa môžete presvedčiť na osobnej obhliadke. Možnosť prípravy aj priestranných podkrovných izieb.

Príslušenstvom domu sú hospodárske budovy, dreváreň a drevené prekrytie, kde niekedy parkovali traktor. Možností prerobenia domu je veľa, stačí prísť a už nechať pracovať fantáziu. Možnosť vybudovania terasy na poschodí priamo z kuchyne s výhľadom na prírodu a les.

Hlavným vstupom je otvorený priestor pod strechou, čiže verandou prídeme do malej chodby. Dispozične pozostáva poschodie z kuchyne, kúpeľne so spoločnou toaletou a 3 izieb. V dvoch miestnostiach sú komíny. Momentálne je dom v štádiu vypratávania.

Samostatná záhrada má vyše 300 m2 bez zastavanej časti inak celková plocha pozemku má 657 m2. Zastavaná plocha domu je 126 m2 bez príslušenstva akou je prístrešok a hospodárska drevenica.

Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne vecné bremená, záložné práva ani exekúcie. Možnosť kúpi aj na úver.

Oslovte ma pre osobnú obhliadku, nakoľko dom odporúčam vidieť. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, elektronické podanie návrhu na vklad u notára, pripravenie zmlúv u notára, nájdeme Vám najvýhodnejšie financovanie úverom cez spoločnosť Gepard finance a finančného sprostredkovateľa, ktorý má 20 ročné skúsenosti. Ponúkame spoluprácu s najlepšími znalcami. Budem s Vami až po odovzdanie domu a prepisu energií.

Naši klienti dostanú zľavové poukazy na nákup v predajni Orion (centrum S1 Brezno).

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet pivníc: 2
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Orientácia: Východná
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty