Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
Prievidza
Prievidza/ Byt 3+1, Sídlisko/ ul. Králika, 54 m2,/ LUKRATÍVNY
109 600 €

Prievidza/ Byt 3+1, Sídlisko/ ul. Králika, 54 m2,/ LUKRATÍVNY

109 600 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 54 m2
  • Cena za m2: 2 029,63 €/m²
    ID inzerátu: 4734992
A Opäť NOVINKA pre tých ktorí hľadajú Byt, Byt kedy v momente prevzatia kľúčov od bytu po kúpe môžete mať v aute osobné veci a okamžite sa nasťahovať!

Dávame Vám do pozornosti ďalší Lukratívny bonbónik z dielne precíznych stavbárov ktorí sú zárukou kvality a precíznosti v uskutočnenej Rekonštrukcii. Byt po rekonštrukcii a to byt na Starom sídlisku v Prievidzi, ulica Králika.

Rekonštrukcia zahŕňa: Kompletná rekonštrukcia stropov – (sádro - kartónové podhľady), podlahy, rozvodov vody odpadov ( stupačka), elektriny, plastových okien so žalúziami + závesy ( + vonkajšia hliníková konštrukcia na sušenie prádla), v spálni v cene Francúzska posteľ, v celom byte rozvody TV, Internet, Led osvetlenie. Doménou bytu je Obývacia izba spojená s kuchyňou vybavenou kvalitnou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi všetko značky ELECTROLUX, (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, teplovzdušná rúra, digestor, varná doska) + v obývačke tv skrinka. Dostatočne veľká kúpeľňa + wc, ( batérie HansGroohe, wc Geberit). Vstup do bytu chránený bezpečnostnými dverami. Súčasťou ceny bytu je aj čiastočné vybavenie nábytkom ( viď. Fotogaléria) – ,, BYT“ naozaj kde stačí priniesť si zubnú kefku a môžete si užívať benefity kvalitne rekonštruovaného Domova ako s katalógu.

Neváhajte, zavolajte, dohodnite si prehliadku, Kvalitná rekonštrukcia so záručnými lehotami investora, cena akceptujúca kvalitu použitých materiálov. Platba možná aj cez úver, byt k dispozícii okamžite po kúpe.

Radšej Raz vidieť, ako stokrát počuť ( čítať), - Oplatí sa Vám k Nám Prísť, splňte si svoje sny o bývaní s pomocou Reality JIST.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty