Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 12. 2022
Klincová, Bratislava II - Ružinov
BOSEN | Kancelárske priestory, Klincová, Ružinov, 20-37m2
90 €/mes.

BOSEN | Kancelárske priestory, Klincová, Ružinov, 20-37m2

90 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 20 m2
 • Cena za m2: 4,50 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4736300
Bosen Group Vám ponúka na prenájom výborne situované kancelárske priestory v Bratislave, časť Nivy na ulici Klincová s rozlohou 20-37m2.BUDOVA : Stavba je 3-podlažná, aktuálne využívaná ako kancelárske priestory s možnosťou prenajatia aj skladových priestorov. Konštrukčný systém je železobetónový skelets tehlovými výplňami. Budova je strážená s vrátnicou, prístupná 24/7. Okná sú plastové, na podlaží sa nachádzajú sociálne zariadenia (wc) a kuchynka.


KANCELÁRIE: Na prenájom ponúkame niekoľko kancelárií 20-37 m2 s káblovým internetom a prípojkami elektriny v každej miestnosti. Aktuálne je k dispozícií 5 kancelárií bez výťahu. Orientácia je do dvora a do ulice s malou premávkou bez hluku, rozmery a umiestnenie kancelírií sú uvedené v nákrese.PARKOVANIE: Možnosť prenajatia 4 parkovacích miest pre osobné vozidlá pred budovou - 1 park. miesto je 45 eur/mes+DPHLOKALITA: Výborná poloha kancelárií ponúka ich všestranné využitie. V blízkosti sa nachádza zástavka električky a HMD do 5 min chôdze, LIDL, kaviarne, malé prevádzky, nemocnica - Ružinov.
CENA: 4,50 eur/m2 (+DPH v prípade platcu DPH)


K cene bude pripočítaná cena za energie 4.70 eur/m2 (kúrenie, el. energia) +DPH, služby (stráženie objektu, likvidácia odpadu, upratovanie spoločných priestorov)+DPH a podiel na spoločných priestoroch 1.60 eur/m2 +DPH
Voľný IhneďRealitný maklér: Ing. Michal Džatko, MBAPre podrobnejšie informácie ma neváhajte kontaktovať.Realitná kancelária BOSEN GROUP je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou a poradenstvo k prenájmu nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Typ konštrukcie: Panelová
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty