Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 08. 2022
Žilinská, Bratislava I - Staré Mesto
Rezervované | Arvin & Benet | Priestranný 1i byt v Starom Meste
159 000 €

Rezervované | Arvin & Benet | Priestranný 1i byt v Starom Meste

159 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 41 m2
 • Cena za m2: 3 878,05 €/m²
  ID inzerátu: 4736305
Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil.

Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovatť v prípade, že máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme Vám pekný deň.

Tím Arvin & Benet
_____________________________________________________

Arvin & Benet ponúka na predaj 1i byt v centre Bratislavy, ktorý prináša každodenné pohodlie, dobrú vybavenosť a dostupnosť služieb priamo v Starom Meste.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii a má výbornú dispozíciu (pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/616/priestranny-1i-byt-v-starom-meste). Prednosťou bytu je jeho priestranná kúpeľňa, dostupnosť do centra mesta a blízkosť trhoviska na Žilinskej. Naviac, ako bonus až tri pivnice v suteréne bytového domu.

Byt je orientovaný na západ.

Byt:

Charakterom bytu je jeho jednoduchá dispozícia, ktorá poskytuje možnosti prispôsobenia budúcim potrebám, ktoré vytvoria pohodlie a príjemnú atmosféru staromestského bývania. Byt sa nachádza na prvom vyvýšenom podlaží bytového domu.

Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame vo vstupnej miestnosti. Po pravej strane sa nachádza vchod do kuchyne, v ktorej je umiestnená aj pohovka. Kúpeľňa disponuje moderným sprchovacím kútom. Je obložená modernými materiálmi, ktoré príjemne pôsobia v celom priestore. Súčasťou kúpeľne je bojler, ktorý nehnuteľnosť energeticky zabezpečuje. Vďaka samostatnému bojleru je možné priamo a veľmi efektívne regulovať spotrebu energie. Vedľa kúpeľne sa nachádza samostatná toaleta.

Kuchynská linka je v hnedom drevenom prevedení. Napriek kompaktným rozmerom ponúka rozmanité využitie a spĺňa všetky nároky na praktickosť. Na kuchynskej linke sa samozrejme nájde priestor na často používané spotrebiče.

K bytu prináležia pivnice, ktoré sa nachádzajú v suteréne bytového domu. K dispozícii sú až tri samostatné pivnice, ktoré poskytnú veľkorysý úložný priestor novému majiteľovi.

Lokalita:

Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj električkou. Zastávka sa nachádza na rohu ulice Štefanovičová. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho cez Šancovú ulicu – do 5 minút autom a do 10 minút na bicykli. Ideálna poloha bytu v Starom Meste zabezpečuje výhody života v centre. Súčasťou okolia je množstvo príjemných kaviarní a reštaurácií, ktoré dotvárajú staromestskú atmosféru a ponúkajú možnosť tráviť čas prechádzkami v parkoch a posedením v príjemnej kaviarni alebo reštaurácii v centre Bratislavy.

Cena: 179 000 eur
Výmera: 41,47 m² (interiér 36,18 m² + pivnice 5,29 m²)

Pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/616/priestranny-1i-byt-v-starom-meste.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Počet pivníc: 3
 • Orientácia: Západná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty