Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Platanová, Stupava
Predaj – veľký stavebný pozemok v Stupave
580 000 €

Predaj – veľký stavebný pozemok v Stupave

580 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 3352 m2
  • Cena za m2: 173,03 €/m²
    ID inzerátu: 4736339
ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj veľký stavebný pozemok priamo v meste Stupava. Pozemok má rozlohu 3352 m2 a je určený na výstavbu rodinných domov. Pozemok má prevažne rovinatý charakter a obdĺžnikový tvar /š cca 18m x d cca 196m/. Je súčasťou územia, pre ktoré je schválený územný plán zóny Stupava - Kopce. Hlavným funkčným využitím podľa UPI je málopodlažná bytová výstavba. Prístup k pozemku je vo vlastníctve obce Stupava.

LOKALITA
Mesto Stupava patrí v súčasnosti k vyhľadávaným lokalitám v okolí Bratislavy. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do BA medzi najlepšie riešené, do centra Hlavného mesta sa dostanete autom za cca 20 minút. V obci nájdete kompletnú občiansku vybavenosť: materskú školu, základnú školu, umeleckú školu, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny, poštu, banky, kaviarne či reštaurácie. Aktívny relax priamo v meste ponúkajú tenisové kurty, futbalové ihrisko či wellness centrum. Cyklotrasy a turistické chodníky vás zase prevedú po miestnych lesoch a rybníkoch.

Stupava z východnej strany susedí s pohorím Malé Karpaty a turisticky obľúbeným hradom Pajštún. Svojimi turistickými možnosťami, množstvom cyklochodníkov a krásnymi zákutiami vhodnými na rodinné výlety, ponúka výborné miesto na aktívny odpočinok rodinám s deťmi ako aj náročným športovcom.

Cena pozemku 580 000 eur. Pre viac informácií nás kontaktujte.

© Fotografie s textom sú autorským dielom a majetkom spoločnosti ABERTAL REALITY s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty