Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 06. 2022
Košice II - Západ
3 IZBOVÝ BYT - TRI HÔRKY - KOŠICE - TERASA
166 000 €

3 IZBOVÝ BYT - TRI HÔRKY - KOŠICE - TERASA

166 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 62,01 m2
  • Cena za m2: 2 676,99 €/m²
    ID inzerátu: 4736645
Ponúkam na predaj 3 izbový byt (3+1) na ulici Tri Hôrky na Terase v Košiciach vo vyhľadávanej tichej lokalite, s pivnicou, s výstupom na loggiua so spoluvlastníckym podielom na pozemku, na ktorom je bytový dom postavený, cca 5 minút od centra mesta autom, do 20 min. pešo.

Byt je v osobnom vlastníctve. Je v pôvodnom stave, má pôvodné umakartové jadro, plastové okná, je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Nachádza sa na 7. poschodí z 8. Orientácia bytu je V/Z - na východ je orientovaná obývacia izba a izba. Na západ je orientovaná kuchyňa, izba.

Výmera bytu je 62,01 m2 (t.j.: rozloha bytu + pivnica 2,07 m2) a 3,49 m2 loggia:
- predsieň + chodba: 7,59 m2,
- samostatná kuchyňa: 8,48 m2,
- obývačka: 18,47 m2,
- spálňa s výstupom na loggiu: 13,46 m2,
- izba: 8,28 m2,
- kúpeľňa: 2,72 m2,
- samostatné WC: 0,94 m2,
- loggia: 3,49 m2,
- inštalačná šachta: 0,54 m2
- pivnica: 2,07 m2

Bytový dom má iba 33 rokov (kolaudácia v r. 1989), má pred sebou ešte niekoľko desaťročí bez ďalších investícii, nie ako ostatné 50 až 60 ročné byty v Košiciach.

Na poschodí sú iba dva byty. Vo vchode bývajú milí a bezproblémoví susedia.

Bolo realizované zateplenie bytového domu, s výmenou strechy, výmenou vstupných dverí a okien v spoločných priestoroch, položenie dlažby na vstupnom podlaží a na medziposchodiach. Boli vymenené stúpačkové rozvody.

Byt je v skvelom stave po technickej stránke. Znalecký posudok z roku 2021:
Technický stav bytového domu: "Bytový dom je hodnotený vo veľmi dobrom technickom stave, vrátane kompletnej obnovy, prevedených opráv a zateplenia obalových konštrukcií."
Technický stav bytu: "Byt je výborne udržiavaný, bez znakov porúch a trhlín v nosných a povrchových konštrukciách. Byt je po stavebno-technickej stránke primeraný svojmu veku a nevykazuje znaky nadmerného opotrebenia ani havarijné poruchy konštrukčných prvkov."

V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť - zdravotné stredisko, lekáreň, materské školy, základné školy, hotely, nemocnica, banky a občianska vybavenosť, úrady, obchody, potraviny FRESH, LIDL, OC Galéria, OC OPTIMA, OC CASSOVIA, Steel Aréna, športovo zábavný park a skate park Alejová, v dosahu do cca 2 km a cca 5 min. autom, dosah k miestnej autobusovej a električkovej doprave do 5 minút, skvelá dostupnosť autobusovej a železničnej stanice, Spoločenský pavilón, Penzión SET s minigolfovým ihriskom, reštaurácia RUBIKON, pošta, kruhový objazd Moldavská s obojsmerným napojením na všetky druhy dopravy, centrum mesta približne 2 km, dostupné pešo do 20 minút.

Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečuje Real Estate House s.r.o. prostredníctvom advokátskej kancelárie.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty