Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2022
Oščadnica, Oščadnica
Predaj unikátneho 7 izbového rodinného domu v Oščadnici
450 000 €

Predaj unikátneho 7 izbového rodinného domu v Oščadnici

450 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 419 m2
  Zast. plocha: 423 m2
  Plocha pozemku: 2777 m2
 • Cena za m2: 1 073,99 €/m²
  ID inzerátu: 4737574
1. Reality Rent, s.r.o. ponúka na predaj unikátnu budovu rodinného domu v Oščadnici pred dokončením. Dom je postavený na slnečnom pozemku s celkovou výmerou 3200 m2, zastavaná plocha tvorí 423 m2, a úžitková plocha má 419 m2. Dom bol stavaný veľmi precízne s premyslenými detailami, je zateplený, má kvalitné plastové okná, disponuje podlahovým plynovým kúrením v celom dome a je napojený na vlastnú studňu. Popri vstupe do domu sa nachádza parkovacie miesto pre dve autá. Pri vchode je umiestnená menšia kúpeľňa, a izba, ktorej využitie môže byť použité ako hosťovská izba, prípadne odkladací, či šatníkový priestor. Veľká hala by mala slúžiť ako kuchyňa spojená s obývacou časťou a nachádza sa tu aj miestosť vhodná ako príručná komora a spolu tvoria 99 m2. S obývacej časti sa prechádza do oddychovej priestrannej izby- či haly, ktorej využitie je ponechané predstavám a potrebám budúcich majiteľov. Ďalším krídlom tohoto unikátneho domu pozostáva s chodby s ktorej sa prechádza do 3 detských izieb a manželskej spálne so šatníkom a kúpeľňa s WC. V zadnej časti domu sa nachádza schodisko do technickej miestnosti, kotolne, kúpeľne s WC a veľkej dvoj-dverovej garáže so stojiskom pre 4 autá. Priestrannosť a svetlosť tohoto nádherného nadštandardného domu umožňuje pohodlné bývanie aj pre väščiu rodinu, prípadne spojenie bývania a biznisu, vzhľado k miestnostiam, ktoré by mohli slúžiť ako pracovne.
Na dom bol vytvorený energetický certifikát.
Cena 450 000 €
Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte: Mgr. Mária Habčáková 1. Reality Rent, tel: 0903 564 094, dejova@reality-rent.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Počet garážových státí: 4
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Iná
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu