Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Osvaldova, Trnava
Rodinný dom Spiegelsal
649 000 €

Rodinný dom Spiegelsal

649 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 800 m2
  Plocha pozemku: 934 m2
 • Cena za m2: 811,25 €/m²
  ID inzerátu: 4738290
Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v lukratívnej štvrti Spiegesal
Tento rodinný dom je nenápadný z vonka ale vo vnútri je veľkorysý a veľkolepý. Je vhodný pre viacčlennú, viacgeneračnú rodinu alebo spojenie veľkej rodiny a podnikania. Pri veľkorysosti tejto nehnuteľnosti je možné aj rozdelenie na dve až tri bytové jednotky.
Prvá bytová jednotka je bezbariérová a skladá sa z kuchyne s obývačkou, dve izby, pracovňa a kúpeľňa. V tomto krídle sa nachádza veľký zastrešený bazén. Východy sú umiestnené na upravenú trávnatú záhradu. Ďalej je tu veľká spoločenská miestnosť určená na posedenie pri krbe alebo relax.
Veľký viacpodlažný dom sa skladá s veľkej samostatnej pracovne, na prvom podlaží je samostatný trojizbový byt s kuchyňou a kúpeľnou a samostatným WC. Druhé podlažie je pôdorysom totožné, teda trojizbový byt s kuchyňou, kúpeľňou a samostatným WC. Samozrejmosťou každého podlažia je špajza a šatníky.
Na treťom podlaží je veľká povala s úložným priestorom. Rodinný dom sa nachádza na rozľahlom pozemku, kde je dostatok miesta na záhradu, relax a parkovanie. Na konci záhrady je záhradný domček, kde je fitness, terasa a ďalšia kuchyňa.

Tento nadštandardný rodinný dom poskytuje komfort, vynikajúcu dispozíciu a hlavne sa nachádza vo vynikajúcej tichej a kľudnej štvrti ale v blízkosti centra mesta.

Túto nehnuteľnosť treba vidieť .....

- Pozitíva tejto nehnuteľnosti: dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2013, má veľký pozemok, upravenú záhradu, krytý bazén, krb, spoločenskú miestnosť, fitness, všetky inžinierske siete, optický internet, elektrická garážová brána, závlahy, komfortný priestor ....

V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis a poradenstvo, spočívajúci najmä v správnom a korektnom priebehu obchodu až do samotného odovzdania nehnuteľnosti, príprava zmluvnej dokumentácie a podanie návrhu na vklad prevodu vlastníckeho práva na príslušnú správu katastra nehnuteľností. V cene je aj provízia. V prípade, že využijete služby nášho hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám bezplatne vyhotoví analýzu Vašich možností a podmienok pri poskytnutí hypotekárneho úveru vo všetkých bankách na porovnanie a následne vybaví úver na kúpu nehnuteľnosti Vám zabezpečíme znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Skladový priestor: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty