Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 07. 2022
Trnava
NEO- kompletne zrekonštruovaný rodinný dom
199 000 €

NEO- kompletne zrekonštruovaný rodinný dom

199 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 78 m2
  Plocha pozemku: 619 m2
 • Cena za m2: 2 551,28 €/m²
  ID inzerátu: 4740800
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3i rodinný dom v centre Špačiniec. Dom disponuje úžitkovou plochou 78m2, v rámci ktorej je zastrešená terasa 11m2 a letná kuchynka (10m2), dom sa rozprestiera sa na pozemku o veľkosti 619m2.

Každý detail na nehnuteľnosti prešiel kompletnou rekonštrukciou. Menená bola pôvodná vstupná brána za masívnu bránu, zámková dlažba v prednej časti pozemku, kde je miesto pre dve autá, taktiež zámková dlažba na zastrešenej terase.
Kompletná elektroinštalácia, kanalizácia, prípojka vody, odpad, optický internet, nová omietka, krov, strecha. Nový plynový kotol, radiátory, potery, kuchynská linka, kúpeľňa...

Dispozícia rodinného domu
Dispozične rodinný dom pozostáva zo zádveria, z ktorého sa dostávame do centrálnej chodby. Centrálna chodba slúži zároveň aj ako jedálenský kút prepojený s kuchyňou a obývacou izbou. Ďalej dom disponuje dvomi spálňami, kúpeľnou, v ktorej je walk in sprchovací kút a WC. Dom sa predáva kompletne so všetkým nábytkom a vstavanými spotrebičmi.

Exteriér
Veľké využitie na relatívne malom mieste. Pozemok disponuje výmerou 619m2, na ktorom sa nachádza podpivničená letná kuchynka (10m2) a pivnice pod kuchyňou (10m2). Z letnej kuchynky sa dostanete rovno sa zastrešenú terasu (11m2), kde Vám posedenie nepokazí ani upršaný deň. Okolo rodinného domu je plnohodnotná záhrada vhodná či už na pestovanie, alebo ako okrasná záhrada. Ponad celú plochu domu je povala o rozmeroch 64m2.

Lokalita
Obec Špačince sú jednou z najvyhľadávanejších obcí pre bývanie v trnavskom okrese vďaka dostupnosti do Trnavy (5km). Špačince okrem skvelej polohy zabezpečujú nadštandardnú občiansku vybavenosť, v rámci ktorej v obci nájdete Základnú školu s materskou školou, zdravotné stredisko a množstvo iných služieb. Obec podporuje rôzne kluby a spolky, ako napr. Spolok včelárov, Zväz záhradkárov a mnoho ďalších.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Cena za nehnuteľnosť je 199 000 €

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk
neoreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty