Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 06. 2022
Bratislava V - Jarovce
3 izbový bungalov s veľkým pozemkom 625 m2, Kittsee, Dohoda možná do 15. júna 2022!!!
398 000 €

3 izbový bungalov s veľkým pozemkom 625 m2, Kittsee, Dohoda možná do 15. júna 2022!!!

398 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 140 m2
  Plocha pozemku: 625 m2
 • Cena za m2: 2 842,86 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4741378
Ponúkame na predaj rodinný dom s romantickým duchom v pokojnej časti obce Kittsee v Rakúsku. Nachádza sa na 625 m2 pozemku, neďaleko od hraničného prechodu Jarovce-Kittsee. Pred domom, aj za domom sú udržiavané polia, dom má 2 susedov. Na pozemku sa nachádzajú 2 stavby, jedna je 104 m2 drevodom so sedlovou strechou typu bungalov, ktorý je z 3 strán obložený pologuľatinou zo sibírskej borovice, čo pozitívne ovplyvňuje klímu v dome. Jedna stena domu je nová silikátová omietka s tehlovým obložením. Dom bol zapísaný do pozemkovej knihy v roku 2011. Dom má 3 izby, kuchyňu, 2 kúpeľne s WC, 2 chodby, 2 predsiene a 2 samostatné vchody. Dispozícia domu sa dá zmeniť na 3 samostatné izby + obývačka spojená s kuchyňou. K domu prislúcha aj technická miestnosť. Bungalov je slnečný, svetlý, na oknách sú okenice. Má klimatizáciu a alarm.
Za domom sa nachádza stavba tehlového domčeka 35 m2, ktorý bol skoladovaný 12/2021. Pozostáva z veľkej spoločenskej miestnosti s vlastným komínom na kachle, 1 kuchyne, skladovacieho priestoru, vonkajšieho WC a sprchy. Je postavený z kvalitných materiálov, boli použité vo veľkej časti pečatné tehly, mramor a drevo, ktoré vytvorili jedinečný priestor pre rodinné posedenia. Vedľa neho sa nachádza dieľňa pre kutila 5,7 m2, garáž pre bicykle 4,7m2 a zastrešený priestor pre odkladanie smetia. Pred domom aj za domom sú kvalitné terasy obložené rôznym mramorom do mozaiky.
Záhrada je udržiavaná, vytvorená na malé záhradkárčenie, či oddych. Na pozemku sa nachádza aj kurín na chov cca 5 sliepočiek, malý skleník na predpestovanie sadeníc. Nechýbajú tu kríky a ovocné stromy (marhuľa, figa, jabloň, arónie, muchovník, rakytník, vinič, maliny). Krásu mu dodávajú rôzne farebné skalky a mnoho kvetov.
Parkovanie vo dvore je pre 2 vozidlá, je urobená predpríprava na zastrešenie pre vozidlo pred domom. Pred bránou je priestor pre 4 vozidlá.
Dom je z jednej strany oplotený farebným betónovým múrom, z druhej strany okienkovým pletivom , zadná strana je z časti pletivo a časť tehlová stena, predný plot je kvalitná kováčova výroba - pozinkovaná brána na elektrický pohon a otváranie na diaľkové ovládanie alebo číselný kód. Oplotenie zo 4 strán je vo vlastníctve majiteľa. Dom má studňu, je pripojený na inžinierske sietie: mestská voda, kanalizácia, elektrina, plyn, internte, satelit. Tým, že má bungalov 2 samostatné vchody, dá sa z neho aj časť prenajať.
Dom sa nachádza v bezpečnej a kľudnej lokalite, mimo frekventovanej cesty. Vlaková stanica, či materská škola sa nachádzajú cca 8 minút pešej chôdze od domu. Autobusová stanica, obecný úrad, lekáreň, banka a nemocnica je cca 500 m od domu. V obci je základná škola, polícia, nemocnica, obchodné centrum K1, K2, reštaurácie, kaviarne, čerpacia a umývacia stanica, detské ihriská, krásny park, areál pre psov, futbalové ihrisko, posilňovňa. Je tu jazero na kúpanie pre bývajúcich, mnoho možností na vychádzky do prírody so psom, na korčuliach a bicykloch.
Pri kúpe nehnuteľnosti treba počítať v Rakúsku s povinnými poplatkami do katastra (4,6%), notár (do 3%). Kúpne zmluvy vypracuje v Rakúsku notár. Bližšie informácie a obhliadky na t.č. 0905 593 992

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty