Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 06. 2022
Hlavná, Miloslavov
Krásny investičný stavebný pozemok blízko BA - Miloslavov, na skok od Bratislavy
249 000 €

Krásny investičný stavebný pozemok blízko BA - Miloslavov, na skok od Bratislavy

249 000 €

vrátane komplet servisu


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 888 m2
 • Cena za m2: 280,41 €/m²
  ID inzerátu: 4741509
Prajete si bývať v rodinnom dome, ale zatiaľ Vás žiadny hotový projekt neoslovil? Tak si svoj vysnívaný dom vybudujte presne podľa svojich vlastných predstáv.

Centrum realít ponúka na predaj krásny investičný stavebný pozemok ideálneho tvaru, situovaný v obľúbenej a peknej lokalite Miloslavov. V obci je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť vrátane novovybudovaného obchodného centra. Na atraktivite tejto lokalite pridáva blízkosť areálu jazier Košariská, ktoré sú v letnej sezóne mimoriadne obľúbené. Obec disponuje vlakovým spojením na trase Bratislava – Dunajská Streda. Urýchleniu dopravného spojenia výrazne prispelo dobudovanie okolitých obchvatov, spustenie strategickej rýchlostnej cesty R7, ktorá ústí priamo na Bajkalskú ulicu v Bratislave a je prepojená s diaľničným obchvatom D4, spájajúcim mestskú časť Bratislava - Rača s Petržalkou.

Pozemok má výmeru 888 m2 a je možné na ňom postaviť rodinný dom, aj rodinný dom s 2 bytovými jednotkami. Má ideálne miery, šírka 17 m a dĺžka 52 m. Je situovaný v ulici s už realizovanou zástavbou rodinných domov (v susedstve sa už nebude stavať), a je dostatočne vzdialený od cestnej komunikácie (delí ho obecný pozemok široký takmer 10 metrov) .

Inžinierske siete sú k dispozícii, plyn, kanalizácia a mestská voda na hranici pozemku, studňa a elektrika už priamo na pozemku.

Pozemok je doteraz využívaný ako záhrada, je upravený a udržiavaný. Majitelia si vybudovali menší záhradný domček a pestujú rôzne ovocné stromy.

Územnoplánovacia informácia je k dispozícii.

Pozemok sa nachádza vo veľmi žiadanej lokalite Miloslavov https://www.miloslavov.sk/ . Autom je Bratislava dostupná do pár minút. MIloslavov ako i okolité obce sa stávajú čoraz vyhľadávanejšie pre dobrú dostupnosť do mesta, pričom obyvatelia si užívajú pokoj a atmosféru vidieka. Lokalita sa neustále rozvíja, pribúdajú stále nové obchody a služby. Obec Miloslavov Vám poskytne dobrú občiansku vybavenosť, škôlku aj školu, detské ihrisko, obchody, lekáreň, pošta, ihriská, vlakové spojenie Regiojet, autobusové spojenie DS - BA. V obci sa taktiež nachádza obľúbený jazdecký areál s koníkmi.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Maklér: Ing. Andrea Nagyová 0911 890 988, nagyova@centrum-realit.sk.

Cena tohto pozemku je 249 000 EUR. V prípade rýchleho jednania je možné sa dohodnúť na cene. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a provízia RK.

CENTRUM REALÍT Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.

Kancelária je členom najväčšieho združenia realitných kancelárii REALITNEJ ÚNIE a riadi sa spoločnými zásadami pre poskytovanie služieb najvyššej kvality. Kancelária je poistená voči zodpovednosti za škodu.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
- vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
- poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- poplatky za overenie podpisov u notára,
- doručenie podkladov na kataster,
- asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti,
- ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Šírka pozemku: 17 m
 • Dĺžka pozemku: 52 m
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Funkčné využitie: Výstavba rodinného domu

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu