Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 10. 2022
Ovsištské nám., Bratislava V - Petržalka
NA PRENÁJOM : OBCHODNÉ PRIESTORY V NS BRATISLAVSKÝ (DK OVSIŠTE)
450 €/mes.

NA PRENÁJOM : OBCHODNÉ PRIESTORY V NS BRATISLAVSKÝ (DK OVSIŠTE)

450 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 90 m2
  Plocha pozemku: 90 m2
 • Cena za m2: 5 €/m²/mes.
  Energie: 1 €/mesiac
  ID inzerátu: 4741763
Spoločnosť Prophet Real Vám ponúka na prenájom obchodné priestory v známom petržalskom objekte nákupného strediska Bratislavský (domu kultúry Ovsište). Priestory sú na poschodí obchodnej zóny. Nižšie uvedené sú aktuálne voľné priestory:

Priestor na 1. poschodí má 76 m2 (na foto čierny zvonku). Vlastné umývadlo, vzadu vytvorené dve miestnosti, vlastná voda aj WC. Cena je 638,- € mesačne.
Cena nájmu za mesiac pozostáva z ceny nájmu 5,- €/m2 + DPH, + cena za energie je 1.2€/m2 + DPH, V zálohách su zahrnuté úhrady za vykurovanie, vodné, stočné a ďalšie služby poskytované alebo spojené s užívaním nebytových priestorov. El. energia podľa vlastnej spotreby. Voný ihneď.

Priestor na 1. poschodí má 90 m2 (na foto stoly v strede). Vlastné umývadlo aj WC, vzadu vytvorená menšia čiatočne oddelená miestnosť, a ďalšia miestnosť vhodná ako šatňa, sklad. Cena je 756,- € mesačne.
Cena nájmu za mesiac pozostáva z ceny nájmu 5,- €/m2 + DPH, + cena za energie je 1.2€/m2 + DPH, V zálohách su zahrnuté úhrady za vykurovanie, vodné, stočné a ďalšie služby poskytované alebo spojené s užívaním nebytových priestorov. El. energia podľa vlastnej spotreby. Voľný ihneď.

Kontaktujte nás, zabezpečíme Vám obhliadku, aby ste si mohli vybrať podľa vašich potrieb. Doba nájmu je 1 rok a viac, províziu RK neplatíte. V prípade záujmu o 6 mesiacov sa platí provízia vo výške polovice ceny mesačného nájmu. Pre aktuálne voľné priestory a plánované voľné priestory nás kontaktujte ideálne mailom s informáciu na aký účel by ste mali záujem a ak sa niečo uvoľní, resp budeme vedieť že bude niečo uvoľnené v dohľadnej dobe, budeme Vás informovať ako prvých. heriban@prophet.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty