Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 08. 2022
Kučišdorfská dolina, Pezinok
PREDAJ rekreačný komplex s ubytovaním, uprostred prírody Pezinok, 4 h
Cena dohodou

PREDAJ rekreačný komplex s ubytovaním, uprostred prírody Pezinok, 4 h

Kučišdorfská dolina, Pezinok, okres Pezinok
Cena dohodou

Cena na vyžiadanie v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 39357 m2
 • ID inzerátu: 4741953
Amos reality v zastúpení majiteľa ponúka na predaj rozľahlý rekreačný komplex nachádzajúci sa v Kučišdorfskej doline v blízkosti hlavnej cesty z Pezinka k horskému prechodu "Baba". Komplex sa rozprestiera na takmer 4 hektároch obklopený lesom, nachádzajú sa tu: hlavná budova hotela Kamzík, reštaurácie, 22 samostatných chatiek, športové ihriská, bazén a iné. Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete ( verejný vodovod, elektrina, kanalizácia, vlastná studňa).

Hlavné stavby ( reštaurácia, hotel, spoločenské priestory) prešli modernizáciou v r. 2005-2006 a to: výmena zdravotechniky, kanalizácie a elektroinštalácie, výmena osvetľovacích telies, realizácia zaveseného stropu, kompletná výmena keramickej podlahy, realizovanie klimatizácie, nové okná, zateplenie, vstupné dvere s automatickým otváraním.

Konštrukčné a dispozičné prvky stavby reštaurácie: železo- betónový skelet, murovaná výplň, jednopodlažná budova ( zádverie, vstupná hala, wc muži/ženy, kancelárie, sklad, spoločenská miestnosť a kuchyňa so zázemím).
Konštrukčné a dispozičné prvky stavby hotelovej časti: montovaný skelet s murovanou výplňou, deliace priečky tehlový materiál.

1. dvojpodlažná budova s dispozíciou ( recepcia, schodisko, kotolňa na tuhé palivo, 2x garáž, práčovňa, spoločenská miestnosť)
2. päťpodlažná budova s dispozíciou ( 27 izieb spolu 70 lôžok, sociálne miestnosti, kancelárie, zasadacia miestnosť, samostatný byt pre stálu službu)


Kučišdorfská dolina je atraktívna rekreačná oblasť v katastrálnom území Pezinok v pohorí Malé Karpaty. V oblasti sa nachádzajú individuálne rekreačné chatky, malebná príroda, lyžiarske stredisko "Pezinská Baba", vodná nádrž Kučišdorf, náučný lesní chodník Pezinok a mnoho iných príležitostí k využívaniu aktívnej či pasívnej rekreácie.

Jedinečná ponuka. TREBA VIDIEŤ
Finančné prostriedky na kúpu nehnuteľnosti, súdneho znalca či geodeta zabezpečíme v našej kancelárii za Vás.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1990
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Ústredné, Krb, Klimatizácia
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty