Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 10. 2022
Gunduličova, Bratislava I - Staré Mesto
Prenájom, Nadštandardný kancelársky priestor, Gunduličova, Staré Mesto
2 800 €/mes.

Prenájom, Nadštandardný kancelársky priestor, Gunduličova, Staré Mesto

2 800 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 280 m2
  Plocha pozemku: 280 m2
 • Cena za m2: 10 €/m²/mes.
  Energie: 5 €/mesiac
  ID inzerátu: 4743413
Realitná kancelária GRAHAMS Vám v exluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom neštandardný kancelársky priestor s terasou, na ulici Gunduličova v Starom Meste (Staré mesto). Nachádza sa v zrekonštruovanej historickej budove Devín Palace, v tesnej blízkosti Prezidentského paláca. V rámci budovy je umiestnený na zvýšenom prízemí. Celková rozloha je 280 m2.

Priestor tvoria samostatné kancelárie s vysokými stropmi, recepcia, chodba, kuchynka, relaxačná miestnosť, terasa, pánske a dámske toalety. Kancelárie sú rôznej veľkosti, v počte 7, pričom, niektoré z nich sa môžu využiť aj ako priechodné. Najväčšia miestnosť, ktorá môže byť z oboch strán priechodná, je vybavená dreveným kazetovým stropom. Kancelárie sú vybavené klimatizáciou. Orientácia väčšiny kancelárií je na ulicu Gunduličova. Tichá terasa(vhodná pre fajčiarov), relaxačná miestnosť, toalety a dve kancelárie sú orientované do dvora.

Devín Palace ponúka reprezentatívne priestory na vysokej úrovni so sídlom na prestížnej adrese v centre mesta. Okrem toho budova ponúka zrekonštruované spoločné priestory s novým výťahom, kancelárske priestory vo vysokej kvalite s rozvodmi štruktúrovanej kabeláže, drevenými podlahami a dizajnovými svietidlami. Prístup do budovy je 24/7.

Občianska vybavenosť tejto lokality je výborná. V blízkom okolí sa nachádzajú reštaurácie, park, Prezidentský palác, Bratislavský hrad, parlament, Palisády, parkovací dom (Tatracentrum). Gunduličova ulica sa nachádza v tichej, kľudnej lokalite s vynikajúcou dostupnosťou MHD. Priestor je k dispozícii po vzájomnej dohode.

Cena: 10,- Eur/m2/mes. + 5,-Eur/m2/mes energie + DPH. Dohoda možná v závislosti od dĺžky nájomného vzťahu.

Ak Vás táto mimoriadna ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať.

Zodpovedný maklér: Ing. Erika Kostroňová, kontakt: 0901 900 024, email: kostronova@grahams.sk
Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia - je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Umiestnenie: Prízemie
 • Výťah: Áno
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty