Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Košická, Bratislava II - Ružinov
3D prehliadka prenájom obchodných priestorov 268 m2, Nivy, Košická ul.
4 020 €/mes.

3D prehliadka prenájom obchodných priestorov 268 m2, Nivy, Košická ul.

4 020 €/mes.

energie podľa spotreby


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 268 m2
  Plocha pozemku: 268 m2
 • Cena za m2: 15 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4743415
PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU

Realitná kancelária GRAHAMS Vám v zastúpení klienta ponúka na prenájom atraktívny dvojpodlažný obchodný priestor v polyfunkčnej budove na Košickej (Košická) ulici, mestská časť Ružinov, k.ú. Nivy. Nachádza sa na prízemí, vchod priamo z frekventovanej ulice Košická. Celková výmera je 268 m2. Vonkajšie parkovacie miesto je možné prenajať priamo pred vchodom.

Dispozícia priestoru pozostáva z dvoch podlaží, prízemia a podlažia. Prízemie, s priamym vstupom z ulice, má malé zádverie, centrálny veľký priestor a zázemie, ktoré pozostáva z 3 menších priestorov a toalety. Menšie priestory môžu slúžiť napríklad ako sklad, serverovňa a pod.
Na podlažie sa vychádza točitým schodiskom z centrálneho priestoru. Táto časť môže slúžiť napríklad ako administratívne zázemie pre zamestnancov. Nachádzajú sa tu 2 oddelené miestnosti, kuchynka, chodba a toaleta. Poschodie má samostatný služobný vchod.

Aktuálny technický stav priestoru môžeme nazvať ako pracovný, nakoľko priestor je vyprataný po predchádzajúcom nájomníkovi, tento stav je vidieť na fotografiách aj na 3D prehliadke. Prenajímateľ čaká na inštrukcie nového nájomcu a priestor bude upravený na mieru, podľa jeho parametrov a požiadaviek.

Výhodou tohto obchodného priestoru je, výborná viditeľnosť obojsmerne z Košickej ulice, zo zastávky MHD. Takže vás vaši klienti rýchlo a určite nájdu a majú možnosť zaparkovať priamo pred vchodom. Klienti môžu bez problémov parkovať aj v garážovom dom, kde je 1. hodina parkovania zdrama.

Budova sa pozične nachádza na bulvári Košická ulica s výbornou občiansku vybavenosťou. Nachádza sa tu mnoho reštaurácií, kaviarní, obchodov, v neposlednom rade a v bezprostrednej blízkosti aj známe Trhovisko Miletičova. Dostupnosť zvyšuje zastávka MHD- autobus (Košická), v blízkosti sú aj zastávky električky (Záhradnícka ul) a trolejbusu (Miletičova ul.). Jednoduchý prístup je do centra mesta alebo mimo mesta.

Tento jedinečný obchodný priestor je vhodný pre široký záber využitia, napríklad pre banku, poisťovňu, finančné služby, ecommerce (výdaj balikov), zdravotnícke zariadenie, reklamnú agentúru alebo pre iné služby.

Cena prenájmu: 15,- EUR/mesiac + DPH plus energie podľa fakturovanej spotreby.
Cena prenájmu garážového státia pred vchodom (max. 4 státia): 80,- EUR/mesiac + DPH.
Cena prenájmu garážového státia: 100,- EUR/mesiac + DPH.
Minimálna doba nájmu: 48 mesiacov.

V prípade, ak Vás táto výnimočná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Zodpovedný maklér: Ing. Erika Kostroňová, kontakt: 0901 900 024, email: kostronova@grahams.sk
Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia - je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Kúrenie: Ústredné
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty