Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2022
Košická, Bratislava II - Ružinov
3D prehliadka, variabilný kancelársky priestor 354 m2, Nivy, Košická
4 425 €/mes.

3D prehliadka, variabilný kancelársky priestor 354 m2, Nivy, Košická

4 425 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 354 m2
  Plocha pozemku: 354 m2
 • Cena za m2: 12,50 €/m²/mes.
  Energie: 4 €/mesiac
  ID inzerátu: 4743416
PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU.

Realitná kancelária GRAHAMS ponúka na prenájom variabilné, moderné kancelárske priestory v top kvalite. Nachádzajú sa v polyfunkčnej budove na frekventovanej Košickej (Košická) ulici, mestská časť Ružinov, k.ú. Nivy,/b] na 4. nadzemnom podlaží. Priestor je možné rozdeliť na menšie celky podľa potreby záujemcu. Možnosť prenájmu vnútorných garážových státí.

Priestor o celkovej ploche 354 m2 aktuálne pozostáva z 9 nepriechodných kancelárií, chodby, priestrannej kuchynky. 2 veľké priestory sú čiastočne vysunuté nad ulicu. Sú z troch strán presklené, klimatizované. Takýto priestor poskytuje dostatok denného svetla počas väčšiny pracovného dňa. Ďalšie kancelárie sú rôznej veľkosti, orientované sú do atria budovy, vysadeného zeleňou, čo vytvára pokojnú atmosféru na prácu.

Priestor je možné rozdeliť na menšie celky, upraviť na mieru podľa požiadavky. 3D virtuálna prehliadka znázorňuje jednu z možností usporiadania priestoru. Fotografie a priložený pôdorys zobrazujú priestor pred úpravou.

Priestory sú vhodné pre štátne inštitúcie, finančné inštitúcie alebo poisťovňu, architektov, reklamné štúdio, právne služby, IT spoločnosti, personálne agentúry a pod.

Vybavenie: klimatizácia, kuchynka a toalety (zvlášť pre pánov a zvlášť pre dámy), garážový dom (1.hodina parkovania zdarma).

Budova sa pozične nachádza na frekventovanom bulvári Košická ulica s výbornou občiansku vybavenosťou. Nachádza sa tu mnoho reštaurácií, kaviarní, obchodov, v neposlednom rade v bezprostrednej blízkosti aj známe Trhovisko Miletička. Dostupnosť zvyšuje zastávka MHD, autobus, cca 200 m od budovy (Košická ul), v blízkosti sú aj zastávky električky (Záhradnícka ul) a trolejbusu (Miletičova ul.). Jednoduchý prístup je či už do centra mesta alebo mimo mesta. Priamo v budove sa nachádza Fitness centrum, Tesco expres, kaviareň s pekárničkou, v blízkosti sú lekárne, lekári-špecialisti.

Cena nájmu kancelárie: 12,50 EUR/mes/m2 + DPH plus prevádzkové náklady 3,50 EUR/mes/m2 + DPH.

Cena nájmu garážového státia: 100,00 EUR/mes + DPH.

V prípade, ak Vás táto výnimočná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Zodpovedný maklér: Ing. Erika Kostroňová, kontakt: 0901 900 024, email: kostronova@grahams.sk
Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia - je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 4
 • Typ konštrukcie: Iná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty