Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 11. 2022
Hlavná, Ružindol
Predaný, čaká na odovzdanie novým majiteľom.
208 000 €

Predaný, čaká na odovzdanie novým majiteľom.

208 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 168 m2
  Plocha pozemku: 702 m2
 • Cena za m2: 1 238,10 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4743586
Predaný, odovzdaný novým majiteľom. Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4 izbový, ihneď obyvateľný dom v Ružindole, výborná občianska vybavenosť a ešte lepšia dostopnosť 5 min. do Trnavy, tiché prostredie. Plocha: zastavaná 168m2, pozemku 702m2, atypický pozemok má od ulice šírku 27 metrov, priemernú šírku 22m a dĺžku 32m. K pôvodnému vidieckemu domu bola pristavená podpivničená prístavba s rovnou strechou. Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou - nová elektroinštalácia, kúrenie, voda, studňa, omietky, obklady + dlažby, nové okná, pivnica 45m2, tri krát spálňa so šatníkom, obývačka spojená s kuchyňou, dve kúpeľne - jedna s vaňou v druhej je sprchový kút, obe majú prípojky na práčku a sušičku, široký ,mierne svahovitý, upravený pozemok na relax, celý je uzavretý čiastočne novým betónovým a starším tehlovým plotom...Na pozemku sa nachádzajú rodiace ovocné stromy: hruška, slivka, 2x čerešňa, jabloň, ázijská hruška, rakytníky, maliny, jahody a tiež domček pre chov sliepok.
Dvor bol vytvorený pre oddych a relax a hlavne tak, aby jeho údržba nezabrala veľa práce. Príjemnú atmosféru dopĺňa bazén s plážou a altánok, viď. foto,
nová cena : 208 000 €

CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV , PODANIA NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, ODOVZDANIE VAŠEJ NOVEJ NEHNUTEĽNOSTI, ASISTENCIU PRI PREPISE ENERGIÍ...
V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK, ZAMERANIE NEHNUTEĽNOSTI, VYPRATANIE A REKONŠTRUKCIU NEHNUTEĽNOSTI A BEZPLATNE POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU!

V prípade obhliadky alebo otázok ma neváhajte kontaktovať: 0911 088 080, WhatssApp, vcelareal@gmail.com, vcelareal.sk,
Vittko Viťo Richard
PRACUJEME AKO VČELIČKY NA VAŠOM NOVOM BÝVANÍ

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty