Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 08. 2022
Bratislava I - Staré Mesto
KANCELÁRSKE PRIESTORY od 22m2 do 200m2 na Námestí SNP - Administratívna budova
8 €/mes.

KANCELÁRSKE PRIESTORY od 22m2 do 200m2 na Námestí SNP - Administratívna budova

8 €/mes.


 • Typ: Podnájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1 m2
 • Cena za m2: 8 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4744491
V spolupráci so správcom administratívnej budovy Námestie SNP 13 ponúkame na prenájom kancelárske priestory rôznej veľkosti od 22m2 do 200m2
 
Objekt sa nachádza v absolútnom centre Bratislavy. Sú to atraktívne a nadštandardne vybavené priestory. Budova patrí k unikátnym stavbám v centre Bratislavy a je súčasťou blokovej zástavby ohraničenej ulicami. Kamenné námestie, Námestie SNP, Treskoňova a Kolárska ulica. Z jednej strany výhľad na Starú tržnicu a Námestie SNP a z druhej strany výhľad na Kolibu, NBS. Dnešné Námestie SNP patrí k najrušnejším miestam Bratislavy. Je tu centrum ústredných orgánov štátnej správy, samosprávy, bankových inštitúcií, exkluzívnych obchodov, pohostinských a reštauračných zariadení.
 
Za uplynulé roky prešiel objekt viacerými rekonštrukciami, ktoré zhodnotili budovu a prispeli k jej kvalite poskytovaných služieb . Konkrétne môžeme uviesť rekonštrukciu v rokoch 1992,1993 a 1998. Uskutočnila sa výmena okien za špeciálne hliníkové okná. Objekt bol vybavený klimatizačnými jednotkami, vybudoval sa bezpečnostný systém, ktorý zabezpečuje nepretržitú ochranu objektu. Niektoré kancelárie boli vybavené luxusnými obkladmi a nábytkom. Vybudované boli počítačové a telefónne siete. Objekt má vlastnú telefónnu ústredňu a vlastnú transformačnú stanicu ako aj záložné zdroje elektrickej energie.
 
Cena nájomných priestorov v závislosti od vybavenia, veľkosti, parkovania, výhľadu. Na vzájomnej dohode.
Od 8 eur na m2

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty