Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 05. 2022
Hlavná, Senec
Ojedinelá ponuka - poctivá stavba 5 izb.RD + samost. 1 izb.byt + veĺkorysý multifukčný priestor využ
269 000 €

Ojedinelá ponuka - poctivá stavba 5 izb.RD + samost. 1 izb.byt + veĺkorysý multifukčný priestor využ

269 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1050 m2
 • Cena za m2: 256,19 €/m²
  ID inzerátu: 4744722
Dvojpodlažný rodinný dom postavený na rovinatom pozemku z klasických materiálov a sedlovou strechou. Prízemie rodinného pozostáva z 2 obytných miestností, kúpeľne s WC, na poschodí sú 3 obytné miestnosti, kúpeľňa s WC.

Súčasťou rodinného domu je prízemný objekt využívaný ako sklad materiálu s garážovou výsuvnou bránou a jednou technickou miestnosťou.

Celý rodinný dom aj s prízemným objektom je podpivničený a tvorí suterén s viacerými miestnosťami. Priestory sú suché, dobre udržiavané.

Vedľa prízemného objektu je samostatná bytová jednotka pozostávajúca z kuchyne, chodby, wc so sprchou a obytnej miestnosti. Časť bytu je podpivničená a slúži ako technická miestnosť.

Pozemok je oplotený, inžinierske siete - obecná voda, elektrika, plyn, septik, studňa. Vykurovanie je plynové ale môže byť aj alternatíva vykurovania krbovými vložkami, komín vystavaný od suterénu. Pozemok cca 22 m x 48 m.

Celý objekt bol precízne postavený, v súčasnosti by náklady na takúto stavbu predstavovali sumu cca 600 tis eur. Stavby sa dajú oddeliť a predávať aj samostatne ale majiteľ preferuje predaj v celku.

Ideálny priestor na bývanie spojené s podnikaním, priestory sa dajú využiť bez ďalších stavebných investícii napr. ako autodielňa, drevovýroba, sklad, prípadne pre zberateľa veteránov ideálny priestor aj na výstavy.

Celá nehnuteľnosť by mohla slúžiť napr. aj ako súkromná materská škôlka so zázemím pre bývanie. Priestor sa dá nadstaviť podľa potrieb kupujúceho.

V prípade potreby predávajúci (stavebník) zabezpečí prioritne všetky potrebné stavebné úpravy podľa želania kupujúceho.

Nehnuteľnosť je okamžite k dispozícii.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty