Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 08. 2022
Nám. sv. Františka, Bratislava IV - Karlova Ves
Priestranný mezonet s panoramatickými výhľadmi
715 000 €

Priestranný mezonet s panoramatickými výhľadmi

715 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 5 a viac izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 179 m2
  Plocha pozemku: 192 m2
 • Cena za m2: 3 994,41 €/m²
  ID inzerátu: 4745914
V centre bratislavskej Karlovej Vsi ponúkame na predaj priestranný mezonet s nádhernými panoramatickými výhľadmi. Je jedinečný svojím umiestnením na najvyšších dvoch poschodiach (16 a 17 p.) polyfunkčného objektu Karolína na Námestí sv. Františka. Z okien každej izby si môžete vychutnávať výhľady na západné časti Bratislavy a okolitú prírodu - od Dlhých Dielov cez Kobylu, Dúbravku, Lamač až po Líščie údolie.
Byt disponuje 179 m2 podlahovej plochy a 13 m2 terasy, prislúcha k nemu pivnica pri nákladnom výťahu. Spodné podlažie tvorí denná zóna - otvorená dispozícia kuchyne, jedálne a obývacej izby a každú z nich minimálne opticky oddeľuje dizajnovo-praktický prvok, a to krb a kuchynský ostrov. Z jedálne je výstup na terasu a na tom istom podlaží je hosťovská spálňa a kúpeľňa s WC. Vrchné podlažie ponúka 3 spálne, dve kúpeľne a práčovňu.
Byt disponuje hliníkovými oknami s exteriérovými žalúziami, kanálovou klimatizáciou, krbom, nadštandardnými drevenými exotickými podlahami, sklenenými interiérovými dverami, morským akváriom s riadeným prítokom, odtokom a chladením vody.
Spolu s bytom ponúkame na predaj praktickú dvoj-garáž s dvomi samostatnými bránami (extra cena 50.000 EUR).

Projekt na Námestí sv. Františka bol skolaudovaný v roku 2008. Polyfunkčný objekt "Karolína" dotvoril otvorené kruhové námestie, ktoré sa stalo novým a obľúbeným centrom Karlovej Vsi. V roku 2009 získal CENU VEREJNOSTI v rámci celoštátnej súťaže Stavba roka. 17-podlažný dom harmonicky dodáva majestátnosť dominanty v Karlovej Vsi. Všetky jeho byty sú prepojené s exteriérom terasami či balkónmi. Dom má energetický certifikát triedy B.
Vďaka lokalite je to praktické miesto na život s výbornou občianskou vybavenosťou, dopravnou dostupnosťou autom aj električkou. V pešej dostupnosti sa nachádzajú materské, základné školy, služby, reštaurácie, lekárska starostlivosť. Priame spojenie verejnou dopravou je aj do prestížnej British international school.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2008
 • Rok kolaudácie: 2008
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 17
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu