Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 08. 2022
Dubaj, Spojené Arabské Emiráty
MAG City rezidenčné mesto, Dubaj, SAE
160 000 €

MAG City rezidenčné mesto, Dubaj, SAE

160 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Apartmán
    Stav: Vo výstavbe
  • Úžit. plocha: 36 m2
  • Cena za m2: 4 444,44 €/m²
    ID inzerátu: 4746558
Predstavujem Vám jedinečné a luxusné obohatené projekty rezidenčného mesta. Projekt MAG CITY, ktorý sa nachádza na Arabskom polostrove, na pobreží Perzského zálivu v svetovo známom meste Dubaj, ktorý sa považuje za najobľúbenejšiu destináciu najmä pre turistov s pôvabnou a luxusnou atmosférou s nádychom bezproblémového života. Dubaj je taktiež známy svojou krásou a prepychom, kde zväčšia ľudia žijú bezstarostní život s takmer nulovou kriminalitou. Taktiež je tam čo vidieť, od luxusných áut, obrovské mrakodrapy, ktoré sa dotýkajú neba, až po zlate tehličky po ktorých sa môžete už aj vy pohybovať. Je to mesto veľkolepých ponúk a nového života.

MAG City je rezidenčný komplex s rozlohou 405 750 m2, ktorý perspektívnym obyvateľom poskytuje elegantné a moderné obytné priestory z rôznych víl, dvoj-viliek, mestských domov a apartmánov. Mestské bývanie nebolo nikdy také pohodlné, s 8 000 m2 obchodných priestorov a 18 000 m2 verejných zariadení.

MAG City je mestská svätyňa s množstvom zelených plôch, chodníkov a parkov. Poloha projektu je jednou z jeho kľúčových výhod. Táto výnimočná uzavretá komunita sa nachádza v srdci mesta Mohammed bin Rachid, district 7. Len pár minút od centra mesta a mrakodrapu Burj Khalifa, 15 minút od známych pláží Jumeirah a 20 minút od letiska.MAG City ponúkne svojim obyvateľom to najlepšie zo športu a wellness.
Modrá obloha a veľké otvorené zelené priestranstvá podporujú živý a zdravý životný štýl s vyhradenými športovými zariadeniami, telocvičňami a bazénmi, bežeckými dráhami, jazdou na koni.

Rozloženie apartmánov je od 36m2 - Studio, od jednoizbových ktoré majú od 70m2 - 85m2 a dvojizbové ktoré majú 118m2

Výstavba bude dokončená v roku 2023.


Pre viac informácií ma kontaktujte.

Solídne Bývanie
Gabriel Nevlazla 
+421 944 258 440
gabriel@solidnebyvanie.sk
www.solidnebyvanie.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu