Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2022
Lučenec
Rodinný dom 1+2 na pokojnej ulici Lučenca
57 000 €

Rodinný dom 1+2 na pokojnej ulici Lučenca

57 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 110 m2
  Plocha pozemku: 200 m2
 • Cena za m2: 518,18 €/m²
  ID inzerátu: 4747017
Exkluzívna ponuka! Na predaj rodinný dom v príjemnej časti mesta Lučenec. Rodinný dom je v pôvodnom stave, je prízemný a pozostáva z kuchyne, 2 izieb, kúpeľne s WC a špajzy. Dom je vhodný na rekonštrukciu alebo prestavbu. Dom je napojený na plyn, elektriku, vodu a kanalizáciu. Vykurovanie je ústredné plynovým kotlom a plynovými gamatkami. Na pozemku má vlastnú studňu a letnú kuchyňu (zapísaná na LV). Okolie domu je príjemné, veľa zelene, ticho a príjemní susedia. Príjazdová cesta je asfaltová. Do centra mesta 15 min. pešo. Plocha: úžitková 110m2, pozemku 200m2. Energetický certifikát nebol doložený. Cena 57 000 € Kontakt 0944 105 801 Diana Karišová Reality Top, realitný maklér s Licenciou a certifikátom na vykonávanie realitnej činnosti.
V cene ponúkané služby: poradenstvo v oblasti financovania kúpy (hypotekárny úver), poradíme pri výbere znalca, vypracovanie rezervačnej zmluvy, zmluvy o prevode vlastníckych práv a kúpnej zmluvy. Uhradíme poplatky spojené s overením podpisov. Vykonáme vklad nehnuteľnosti do katastra nehnuteľností a uhradíme poplatky. Sme s Vami pri preberaní a odovzdávaní nehnuteľnosti. Naše služby k Vašej spokojnosti využívate od roku 2010.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Garážové státie: Áno
 • Počet špájz: 1
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty