Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Mliekárenská, Bratislava II - Ružinov
BABONY | Slnečný penthouse s terasou v projekte ROZADOL
749 000 €

BABONY | Slnečný penthouse s terasou v projekte ROZADOL

749 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 5 a viac izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 277 m2
  Plocha pozemku: 277 m2
 • Cena za m2: 2 703,97 €/m²
  ID inzerátu: 4747075
TopRealEstate Babony si Vám dovoľuje predstaviť výnimočný päťizbový Penthouse s veľkou terasou v projekte ROZADOL.

Majiteľ kupoval Penthouse priamo od developera, teda je jeho prvým vlastníkom.

Tento výnimočný kúsok bývania sa nachádza skoro v centre Bratislavy, vo vyhľadávanom projekte ROZADOL na Mliekárenskej ulici. Terasa bytu o rozlohe 121 m2 je predurčená na ranné slnečné raňajky alebo pokojný večer s pohárom vína pod hviezdami.

Nehnuteľnosť sa nachádza v bytovom komplexe s malým počtom susedov - REZIDENČNÉ BÝVANIE, čo zabezpečuje maximálny komfort, úroveň a čistotu spoločných priestorov.

Byt:

Penthouse sa vyznačuje vzdušnosťou, čistými líniami, vysokou kvalitou materiálov a výborným dispozičným riešením. Denná časť pozostáva z veľkej jedálne a obývacej izby, ktoré sú oddelené sklenenými posúvnymi dverami od kuchyne, pričom východ na priestrannú terasu je zabezpečený ako aj z obývacej izby tak aj priamo z kuchyne. K obývacej izbe je šikovne pričlenená hosťovská toaleta.

V nočnej časti sa nachádza plne vybavená kúpeľna so sprchovým kútom, vaňou, druhou toaletou a samozrejme bidetom. Okrem štyroch zvyšných izbieb je v tejto časti aj šatník.Lokalita:

Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou - pojekt ROZADOL zabezpečuje lekáreň, kavierne ( napr. Vespa ...) , reštaurácie ( napr. Green Bike ...), autoumývareň AutoClean a mnoho ďalších služieb. V pešej vzdialenosti sa nachádza Lidl a Shell. V rámci lokality je nutnosť spomenuť aj zeleň vo vnútrobloku a oddychové zóny.


K penthousu je potrebné dokúpiť garážové statie v cene 29.000 Eur

Cena: 749 000 ( konečná cena, zahŕňa cely proces a servis prevodu nehnuteľnosti)
Výmera: 277 m² (interiér 156 m², terasa 121 m²)


Na vyžiadanie klienta zašleme 3D podorys nehnuteľnosti, videoobhliadku, prípadne bližšie informácie a fotografie, o ktoré budete mať záujem. Rovnako v prípade Vášho dopytu Vám zašleme presnú kalkuláciu/ ponuku z hypotekárnej banky a zabezpečíme celý proces.

O kompletné profesionálne služby vrátane sprocesovania/ spracovania kúpy nehnuteľnosti a samozrejme aj zabezpečenia financovania kúpy nehnuteľností sa stará kancelária Babony TRE. Prípravu nehnuteľnosti na fotenie, fotografa, grafika či homestaiging zabezpečuje rovnako naša kancelária.

Tešíme sa na Vás. Team TopRealEstate Babony.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Výťah: Áno
 • Počet garážových státí: 1
 • Typ konštrukcie: Iná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty