Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 06. 2022
Hradská, Bratislava II - Vrakuňa
REZERVOVANÉ 360° 3D prehliadka! 4-izbový byt, Hradská ul., Vrakuňa, garáž, terasa
265 000 €

REZERVOVANÉ 360° 3D prehliadka! 4-izbový byt, Hradská ul., Vrakuňa, garáž, terasa

265 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 116,95 m2
 • Cena za m2: 2 265,93 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4747454
Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný 4-izbový byt na Hradskej ulici v Bratislave - m. č. Vrakuni v 10 ročnej novostavbe situovanej v súkromnom uzatvorenom dvore (4 dvojpodlažné bytové domy). Vládne tu priateľská atmosféra, sused pozná suseda a citite sa bezpečne. 

Celková plocha bytu je 116,95 m2 (z toho 14,78m2 terasa a 2,9 m2 balkón). Nachádza sa na 1/1p. Orientácia na 3 svetové strany JV - JZ - SZ. Vo vchode sú len 3 byty. 

Dispozícia bytu: chodba, 3 samostatné spálne, obývačka spojená s veľkou kuchyňou, šatník, kúpeľňa, WC, technická miestnosť, komora na chodbe, terasa, balkón, k dispozícii 20 m2 plochy na podkroví. 

Občianska vybavenosť a okolie: MHD zastávka priamo pred domom;  základná škola a škôlka 15 min na pešo; pizzéria; Pohostinstvo pod Lipami; Ryba; Kebab; Veterinárna ambulancia; nabíjacia stanica pre automobily; 500 m vzdialený Vrakunský lesík s detskými ihriskami, pumptrackovou dráhou, ohniskami na opekanie; cyklochodník popri Malom dunaji (aj na inline korčule); katolícky kostol Mena Panny Márie; 5 km vzdialené štrkovisko Zelená voda s možnosťou kúpania, rybolovu a s výborným bufetom; 

Prednosti: garáž s elektrickou bránou pod bytom s vodou a elektrinou, vlastné kúrenie a ohrev TÚV, kúpou voľný, skladovací priestor v podkroví + komora na chodbe, terasa na príjemné posedenie s markízou a horizontálnymi roletami, obrovská kuchyňa s jedálenským stolom a množstvom úložného priestoru, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovým kútom aj vaňou, spálňa s murovaným šatníkom a klimatizácia.

Cena bytu 265.000,- + 15.000,- garáž 

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2012
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2021
 • Rok kolaudácie: 2012
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Podlažie: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu