Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Pajorova, Košice I - Staré Mesto
EXKLUZÍVNE LEN U NÁS PREDAJ 1 IZBOVÉHO BYTU V TOP LOKALITE
139 990 €

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS PREDAJ 1 IZBOVÉHO BYTU V TOP LOKALITE

139 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 41 m2
 • Cena za m2: 3 414,39 €/m²
  ID inzerátu: 4747927
Realitno - konzultačná spoločnosť EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ ponúka na predaj priestranný 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve. Nehnuteľnosť sa nachádza na ideálnom 3 poschodí/7 na Pajorovej ulici, v obľúbenej a vyhľadávanej mestskej časti Košice - Staré mesto.

Rozloha bytu Vám ponúkne štedrých 41 m2. K bytu prislúcha praktický kumbál a šikovná pivnica umiestnené v spoločných priestoroch bytového domu. V byte sú položené plávajúce podlahy v kombinácii s keramickou dlažbou. Okná sú plastové. Kvalitné vstupné bezpečnostné dvere zabezpečia ochranu Vášho majetku. Ak si chcete vychutnať teplo slnečných lúčov, tak krásna 6 metrová lodžia už netrpezlivo čaká na Vašu návštevu. Ale ak Vás náhodou omrzí vyhrievanie sa na slniečku, tak pod novou bielomodrou markízou nájdete svoj vysnívaný úkryt pred teplom. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia a v prípade, že sa pre kúpu tohto bytu rozhodnete, ostane Vám priestor pre fantáziu a rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Na bytovom dome prebehla komplexná obnova vrátane rekonštrukcie a zateplenia strechy. Boli vymenené všetky zvislé a ležaté stúpačkové rozvody. V súčasnosti finišuje v bytovom dome výmena výťahu, ktorý už bude zodpovedať bezpečnostným, estetickým požiadavkám dnešnej doby a bude v súlade s európskymi normami. Vstup a spoločné priestory bytového domu Vás presvedčia o tom, že v bytovom dome žijú naozaj slušní a poriadkumilovní ľudia.

V bezprostrednom okolí bytového domu sa nachádza komplexná občianska vybavenosť: škôlky, školy, detské ihriská, sociálna poisťovňa, banky, zdravotné a rehabilitačné stredisko, lekárne, copycentrum, soľná jaskyňa, obchodný komplex TIP TOP vrátane reštauračných zariadení a to všetko ešte podtrhnuté krásnym parkom a nádhernou zeleňou v okolí. Ak si nájdete 15 minút času, tak pešou chôdzou sa dostanete do samého priameho centra mesta Košíc a jeho diania. Aj Vaši motoroví miláčikovia si prídu na svoje na blízkej čerpacej stanici Slovnaft. Parkovanie je verejné, vo večerných hodinách bezproblémové. Zastávky MHD a električiek sú v tejto lokalite úplnou samozrejmosťou.

Cena bytu je 139 990 eur.
Možnosť financovania kúpy bytu aj formou hypotekárneho úveru.

Majiteľ nehnuteľnosti si vyhradzuje právo na výber kupujúceho podľa najlepšej ponuky.

Pre viac informácií o nehnuteľnosti, prosím kontaktujte realitnú poradkyňu Ing. Ivetu Taškovičovú na tel. č.: 0948 901 229.
Možnosť 3D virtuálnej obhliadky, ktorú na vyžiadanie zašleme na e-mail. Pri predaji nehnuteľnosti zabezpečujeme kompletný právny a v prípade potreby aj finančný servis.
Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie EQUILIBRIO real.
Ich kopírovanie podlieha autorským právam.

Vyhľadávanie: EQ, eqreal, 1. izb., 1 izbový byt, Košice – Staré mesto, Pajorova

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty