Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 06. 2022
Žilina-Hájik
Polyfunkčný objekt Žilina - Hájik
Cena dohodou

Polyfunkčný objekt Žilina - Hájik

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Iný komerčný objekt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 520 m2
  • ID inzerátu: 4747988
Realitná kancelária RED Vám exkluzívne ponúka na predaj tehlovú Novostabu polyfunkčného objektu v Žiline na sídlisku Hájik. Objekt sa nachádza pri hlavnej ceste na frekventovanom mieste. Má 3 podlažia, 2 nadzemné a jedno podzemné, vnútorná podlahová plocha je cca 520m2. Nachádza sa na pozemku o výmere 623 m2, so zastavanou plochou 290m2 a 4 parkovacími miestami.

1.PP má výmeru 90m2 a tvorí 1 veľká miestnosť, kotolňa a šatňa so sprchou a WC.

1.NP má výmeru 220m2 a pozostáva z 1 veľkej miestnosti, viacerých menších miestností, dnes využívaných na šatne, sprchy, WC, solárium, sklad atď.

2.NP má výmeru 200m2 a tvorí ho spolu 7 miestností + 2x WC a spája ich priestranná chodba.

Objekt bol skolaudovaný v roku 2011 a odvtedy prešiel viacerými menšími stavebnými úpravami. Je pripojený ne všetky inžinierske siete: elektrika, voda, plyn, kanalyzácia aj optický internet. Celý objekt je zateplený a ohrev TÚV je zabezpečený okrem plynového kotla aj solárnymi panelmi umiestnenými na streche objektu so zásobníkom umiestneným v suteréne. Všetky miestnosti v nehnuteľnosti sú zosieťované do lokálnej siete (so serverom), každá miestnosť má tiež alarm, kamerový systém a telefonickú / sietovú prípojku. Príjazd do objektu je bezproblémový, priamo z hlavnej cesty a v prípade potreby je možné okrem vlastných parkovacích miest využivať aj verejné parkovacie plochy, rovno oproti objektu. Do objektu sa vstupuje cez diaľkovo ovládanú bránu, ktorá sa otvára na diaľku el. vrátnikom. Momentálne je objekt plne obsadený prevádzkou fitnes centra, solária, kozemtickým a kaderníckym salónom a dvoma kanceláriami.

Uvedená cena je s DPH (s možnosťou odpočtu). Voľné dohodou.
  Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 2391173

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty