Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 08. 2022
Pražská, Žilina-Vlčince
1-izbový byt v novostavbe na Vlčincoch
Cena dohodou

1-izbový byt v novostavbe na Vlčincoch

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 29 m2
 • ID inzerátu: 4748905
Dokončený 1-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince. Byty v 2. etape projektu sú tesne pred dokončením, je možné realizovať fyzickú obhliadku bytu, byt bude pripravený na odovzdanie v septembri-októbri tohto roka. Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita.
Pôdorys bytu nájdete v priloženej fotogalérii.

Bytový projekt Zelené Vlčince sa nachádza na obľúbenom sídlisku Vlčince na ulici Pražská. V lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň.
Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy.
V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie.

Zaujímavou alternatívou je aj ponuka bytov v 3. etape projektu, ktorej výstavba práve prebieha a je možnosť kúpiť byt s nižšou cenou.

Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Kontakt: 0910 274 043 Email: info@zelenevlcince.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2022
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu