Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 05. 2022
Nitrianske Hrnčiarovce
Predaj pozemok 1.651 m2 Nitra 3 km EXKLUZÍVNE
165 100 €

Predaj pozemok 1.651 m2 Nitra 3 km EXKLUZÍVNE

165 100 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1651 m2
  • Cena za m2: 100 €/m²
    ID inzerátu: 4749105
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v obci Nitrianske Hrnčiarovce.
Parcela s celkovou výmerou 1.651 m2 má šírku 6 m pri vstupe a v najširšej časti 14 m. Dĺžka pozemku je cca 178 m. Spodná časť pozemku s výmerou 506 m2 sa nachádza v intraviláne obce, vrchná časť 1.145 m2 v extraviláne. Vzhľadom k parametrom pozemku je parcela určená na výstavbu individuálne projektovanej nehnuteľnosti.
Pozemok je mierne svahovitého charakteru, južnej orientácie, s krásnym výhľadom. Inžinierske siete sú v stave budovania.
Parcela je vhodná pre klienta preferujúceho lokalitu, s menšími nárokmi na veľkosť domu, avšak s možnosťou vytvoriť si zaujímavé a originálne bývanie s výbornou dostupnosťou, v pokojnej uličke pod lesom.
Obec je prímestskou časťou Nitry a do centra mesta je to 5-10 min. autom alebo prostredníctvom MHD. Pre jej blízkosť s lokalitou pod Zoborom je jednou z najvyhľadávanejších obcí pre trvalé bývanie.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Prístupová komunikácia: Betónová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu