Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 08. 2022
Sobotské námestie, Poprad
Arvin & Benet | Unikátny nadštandardný 2i byt s historickým charakterom
238 000 €

Arvin & Benet | Unikátny nadštandardný 2i byt s historickým charakterom

Sobotské námestie, Poprad, okres Poprad
238 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 79 m2
 • Cena za m2: 3 012,66 €/m²
  ID inzerátu: 4750024
Arvin & Benet | Unikátny nadštandardný 2i byt s historickým charakterom

Arvin & Benet ponúka na predaj unikátny 2i byt s privátnym gated parkingom v projekte Beňovský apartments. Výnimočný projekt, ktorý kombinuje historický charakter v srdci Sobotského námestia a prémiové, nadštandardné vybavenie (pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/625/unikatny-nadstandardny-2i-byt-s-historickym-charakterom).

Byt sa nachádza v historickej časti Sobotského námestia a svojou orientáciou poskytuje možnosť výhľadu na čarokrásne Vysoké Tatry, či priamo na historické Sobotské námestie.
Milovníci či už výhľadov na prírodné scenérie, ale aj nadšenci historickej atmosféry si tak prídu na svoje.

Benefity tohto projektu pozostávajú aj z nasledovného:

• poctivá drevená dubová podlaha v štýle Herringbone či Chevron,
• kuchynské vstavané spotrebiče značky Miele alebo De Dietrich,
• prémiový nábytok na mieru od lokálnych výrobcov,
• privátny gated parking,
• komunitná súkromná záhrada.

Výnimočnosť projektu posilňuje fakt, že byty sú zhotovené v priestoroch budovy, ktorá má renesančný charakter a je národnou kultúrnou pamiatkou. Na svoje si v tomto projekte prídu hlavne ľudia, ktorí hľadajú komorné, poctivé bývanie s vysokou mierou súkromia. Historický zovňajšok budovy v kombinácii s modernou formou nadštandardného bývania, robia z tohto projektu unikátnu záležitosť, aká sa na trhu v tejto podobe a lokalite nevyskytuje. Neopomenuteľnou súčasťou projektu sú už existujúce, obľúbené prevádzky Beňovský Bistro & Market. Služby ponúkané v oboch prevádzkach posunú komfort vášho bývania na novú úroveň. V bistre nájdete všetko od skvelých raňajok, dezertov až po úžasnú chuť popradskej rodinnej kávy z mikropražiarne – Rikša káva. V potravinách vás zase prekvapí sortiment, ktorý nájdete len málokde. To všetko máte pod jednou strechou a doslova na pár krokov.

Lokalita:

Byty sa nachádzajú v historickej časti Popradu v mestskej časti Spišská sobota. Sobotské námestie vo vás vzbudí emócie nie len ak ste fanúšikom histórie, ale aj kvalitného gastronomického vyžitia. Námestie je bohaté na miesta, kde si pochutíte kvalitným jedlom a zároveň vychutnáte komornú atmosféru.

Atraktivitu lokality dopĺňa blízkosť obľúbených Vysokých Tatier, ktorá v posledných rokoch prudko stúpa a celý región sa teší veľkej obľube. Za zmienku určite stojí výborná dostupnosť do samotného mesta Vysoké Tatry alebo Veľká Lomnica, ktoré sú v dostupnosti pätnásť minút jazdy autom. Obchodné centrum či známy Aqua city Poprad sú doslova na skok.

Cena: 238 000 eur spolu s parkovací miestom
Výmera: 79,39 m²

Pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/625/unikatny-nadstandardny-2i-byt-s-historickym-charakterom.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Fotografie aj text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu