Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 08. 2022
Družstevná 1309/3, Ivanka pri Dunaji
Predám rodinný dom v Ivanke pri Dunaji
250 000 €

Predám rodinný dom v Ivanke pri Dunaji

250 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 132 m2
  Zast. plocha: 82 m2
  Plocha pozemku: 302 m2
 • Cena za m2: 1 893,94 €/m²
  Energie: 170 €/mesiac
  ID inzerátu: 4750029
Predám (na základe poverenia majiteľov) 4i rodinný dom v pôvodnom stave v Ivanke pri Dunaji. Dom je súčasťou dvojdomu. Nachádza sa na pozemku v centre obce o celkovej výmere 302 m², zastavaná plocha je 82 m², úžitková plocha domu bez suterénu je 132 m² + suterén má 58 m². Dom je celý podpivničený s možným vstupom do garáže od cesty. V suteréne sa nachádza práčovňa, garáž, špajza, technická miestnosť + ďalšia miestnosť na rôzne využitie. Prízemie začína veľkorysou halou so vstupom do obývačky, kúpeľne a kuchyne. Za kuchyňou je špajza. Na poschodí nájdete dve veľké izby (jedna s balkónom), jednu menšiu izbu, chodbu a kúpeľňu.
Dom vyžaduje kompletnú rekonštrukciu, vrátane zateplenia, elektro, pripojenie na mestskú vodu a kanalizáciu (predpríprava je), prípadne nové oplotenie. Pripojenie na siete: plyn ÁNO, elektrina ÁNO, kanalizácia NIE (toho času je na pozemku cca 20m3 žumpa), voda NIE (toho času je studňa od susedov). Pripojenie na mestskú vodu aj kanalizáciu nie je problém, nakoľko dom je v blízkosti cesty. Elektro stĺp sa nachádza na pozemku v rohu, čiže prípadná zmena nie je problém. Vedľa domu je menšia záhrada, ktorá sa dá pekne využiť.
Dom bol skolaudovaný v 1982, materiál kváder. Náklady na bývanie 5-členná rodina: 120 eur plyn, 50 eur elektrina. Dom je svetlý, priestorovo veľký, ponúka viaceré varianty na rekonštrukciu.
Dom je bez tiarch. V čase odovzdania bude dom vyprataný v zmysle dohody s novým majiteľom (v prípade záujmu je možné nábytok ponechať).
V priamej blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, zubná ambulancia, škôlka, zástavka autobusu, kompletná občianska vybavenosť do 500m.
Nie som RK, prosím, aby ma RK nekontaktovali !!!. Ďakujem vopred za pochopenie.
Cena domu: 250 000 EUR
Viac informácii na 0908 183 658.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty