Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 08. 2022
Poprad
Na predaj 2-izbový byt s možnosťou nadstavby v okrese Kežmarok
55 000 €

Na predaj 2-izbový byt s možnosťou nadstavby v okrese Kežmarok

55 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 61 m2
 • Cena za m2: 901,64 €/m²
  ID inzerátu: 4750130
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s možnosťou nadstavby neďaleko Thermal park Vrbov. Obec Vrbov je vzdialená iba 7 minút cesty autom od okresného mesta Kežmarok. 2-izbový byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je napojený na inžinierske siete, ktorými sú kanalizácia, elektrina, vodovod a plynovod. Zastavaná plocha je 61 m2. Tento 2-izbový byt má spoločnú záhradu o výmere 58 m2 s vedľajším 3-izbovým bytom. V prípade záujmu je možné kúpiť aj vedľajší 3-izbový byt (cena spolu za oba byty 94.999,- eur). Cena samostatného 2-izbového bytu: 55.000,- eur. Viac info a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk.

Obec Kežmarského okresu je domovom populárneho kúpaliska Thermal park Vrbov s liečivou minerálnou vodou. Nájdete v nej tiež malebný kostolík z 13. storočia a nablízku si môžete zahrať golf v rezorte Black Stork, uvidieť exotické živočíchy vo Wild Park Resorte alebo navštíviť historický Kežmarok. Okolie Vrbova ponúka v neposlednom rade pestré turistické možnosti v podobe Vysokých Tatier a Slovenského raja.

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Umiestnenie: Prízemie
 • Predzáhradka: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty