Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 06. 2022
Hviezdoslavova, Čadca
Priestranný 3-izbový byt na PREDAJ v lukratívnej polyfunkcii Treepark Residence
Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt na PREDAJ v lukratívnej polyfunkcii Treepark Residence

Hviezdoslavova, Čadca, okres Čadca
Cena dohodou

Cena na vyžiadanie u makléra.


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 67,3 m2
 • ID inzerátu: 4751596
Hľadáte nové bývanie v okolí Čadce?

Polyfunkčná budova na Hviezdoslavovej ulici v Čadci sa stane výraznou tvárou danej lokality. Táto novostavba, ktorá vzniká na pozemku starej schátranej budovy vyrastie do výšky troch podlaží a ponúkne prispôsobiteľné moderné bytové aj kancelárske priestory. Treepark Residence disponuje okrem štandardného vybavenia aj vlastnými parkovacími miestami a zeleňou dotvárajúcou charakter ulice. Dokončenie stavby je plánované na 1. kvartál 2023 s požiadaním o kolaudáciu do konca roka 2022.

3-izbový byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží. Disponuje celkovou plochou 76,3 m2, z ktorej podlahová plocha predstavuje 67,3 m2 a plocha balkóna 9 m2.

Dispozičné riešenie je veľmi praktické. 3-izbový byt pozostáva z otvoreného priestoru, kde je aj predpríprava pre kuchyňu, ktorá je spojená s presvetlenou obývacou miestnosťou so vstupom na veľkorysý balkón, ďalej je to izba, spálňa, samostatná kúpeľňa a WC.

Na svoje si príde každý kto má rád kvalitné veci a nadštandard. 3-izbový byt v projekte Treepark Residence sa predáva vo vyhotovení holobyt, štandard alebo nadštandard:
• Laminátová podlaha v obytných miestnostiach, keramická dlažba a obklad v betónovom dizajne až po stropov v kúpeľni a WC, sanita
• Jednokrídlové plné alebo presklené dvere so zámkom osadené do zárubne vo farbe dverí
• PVC okná a balkónové dvere s izolačným trojskom, vnútorné PVC parapety
• Terasy a balkóny – dlažba na terčoch
• Exteriérové žalúzie s montážou na komplet s ovládaním prostredníctvom diaľkového ovládača
• Vykurovanie a ohrev teplej vody je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. V obytných miestnostiach je kúrenie zabezpečené podlahovým kúrením, v kúpeľniach rebríkovým radiátorom
• Svetelné a zásuvkové obvody sú v každej miestnosti ukončené zásuvkami a spínačmi. Dátové rozvody na príjem TV signálnu a internetu. Domáci telefón.

K 3-izbovému bytu je parkovacie miesto v cene.

Budúci majitelia budú mať k dispozícii materskú školu, základnú školu či dokonca základnú umeleckú školu. Potenciál lokality zvyšuje veľmi dobre zabezpečená zdravotná a sociálna starostlivosť, obchodné centrum, kultúra či športové ihriská a skatepark. Či potrebujte zájsť na nákup, do kina alebo zašportovať si, všade to Pokojné a krásne prostredie v časti Park s množstvom lyžiarskych stredísk a cyklotrás, znásobuje na exkluzivite celého projektu.
Čadcou vedú významné dopravné komunikácie na Moravu, do Sliezska a Poľska. Cestu železničnú trať Žilina – Ostrava, trať do Makova a za mestom aj trať do Poľska. Súčasťou územia sú aj tri tunely a viacero krásnych vysokých mostov, vrátane najvyššieho mosta na Slovensku – mosta Valy.

Príjemné prostredie, moderná architektúra, kvalitné materiály, precízne vyhotovenie a výborné dispozičné riešenia, to je náš TREEPARK RESIDENCE.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky na čísle 0948 990 110 / 0948 420 300 alebo na info@treeparkresidence.sk, prípadne na osobnom stretnutí.

https://treeparkresidence.sk/byty/b04/

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Monika Nimohajová TREEPARK RESIDENCE Constario, s. r. o. Zobraziť všetky inzeráty (7)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu